Zapis wideo-czata z Krzysztofem Biegunem

 • 2013-11-30 12:17

Wczoraj o godzinie 20-tej, na naszym wideo-czacie gościliśmy aktualnego lidera Pucharu Świata - Krzysztofa Bieguna. Mimo napiętego grafiku przez 45 minut 19-letni skoczek cierpliwie odpowiadał na Wasze pytania.

Krzysztofa Bieguna przedstawiać nikomu chyba nie trzeba. W ciągu ostatniego tygodnia o 19-latku z Gilowic zrobiło się naprawdę bardzo głośno.

Poniżej prezentujemy zapis wideo ze spotkania z Krzyśkiem. Mamy nadzieję, że taka forma rozmów z zawodnikami podoba Wam się.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (12907) komentarze: (221)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  ;)))

  Fajny pomysł. Widać, że Krzysiek to mądry i sympatyczny chłopak i miło się go słucha.;)

 • catelyngliwice początkujący
  odnośnie pytań o dziewczynę

  Krzysiek ma dziewczynę, nie kojarzę, jak ma na imię, w każdym razie jest od niego rok starsza i studiuje psychologię w Katowicach na jakiejś prywatnej uczelni

 • Paula początkujący
  Super <3

  Bardzo fajny wideo-czat i trzymam za Ciebie kciuki, żeby było więcej takich sukcesów :D

 • FighterWF doświadczony
  @picu

  Oczywiście, że są dzisiaj kwalifikacje.
  Planowo mają rozpocząć się one o 15:30, ale nie wiadomo czy wiatr pozwoli je punktualnie rozpocząć. Ja jednak jestem dobre myśli.
  Poza tym kwalifikacje do konkursów są zawsze o ile nie są to zawody na skoczniach mamucich. Tylko wtedy jest jedna seria kwalifikacji, która dotyczy obydwu konkursów ;)

 • anonim

  Ma dziewczyne ? ;) wie ktos ?

 • Maciej8899 początkujący

  NIE ROZUMIEM JEDNEJ SPRAWY MOZE KTOS MI WYTLMACZYĆ.

  Jeśli były by teraz warunki do skakania to dlaczego czekają do wieczora. Dlaczego skoki nie sa do poludnia lub popołudniu jak biegi narciarskie.
  Rozumiem Zakopane,TCS4 gdzie sa ludzie to wiadomo pora pozniejsza

  Ale po co trzymac skoczkow w takim kussamo caly dzien po hotelach i halach?

 • Alexia bywalec

  Narazie niestety dosyć wietrznie... :(
  http://www2.kuusamo.fi/mittari/

 • anonim
  skoki

  Jak tam dzisiaj warnki na skoczni ? Kwalfikacje o której ?

 • tomek_92 doświadczony

  Bardzo fajny wideo-czat, oby było takich więcej. Krzysiek to mądry i poukładany chłopak. Miło się go słuchało :)

 • krwisty bywalec

  Stałeś juz na podium w Wiśle. Raz dało sie słyszeć głosy kolegów skoczków: Nie wstydż się Krzyśku, płacz. I własnie: Wzruszasz się często? Jak tak to na czym?

 • xxx początkujący

  jakie inne sporty oprócz skoków lubisz?

 • anonim
  ;)))

  Jaką rolę w twoim życiu zajmują Bóg i rodzina? ;))

 • krwisty bywalec

  Adam Małysz to Twój idol. Czy miałbys ochotę przejechać sie z nim rajdówką?

 • Ola początkujący

  Masz dziewyczne? ;) Nosiłeś kiedyś aparat na zęby? Bo masz takie ładne i proste :O

 • Ewa początkujący

  Jakie masz plany na przyszłość :)?

 • anonim
  pytania :)

  Ile krajów zwiedziłeś ?

 • paulina777 początkujący

  Chodzisz na dyskoteki ?

 • anonim

  Czy obstawiasz zakłady bukmacherskie ? Teraz masz okazję nawet na samego siebie stawiać pieniążki ;D

 • krwisty bywalec
  Gilowice rekord

  Masz obecnie rekord skoczni w Gilowicach. Czy jak ktoś pobije cię tam, to będzie mógł liczyć na jakiś mały upominek od ciebie lub gratulacje?

 • BartlomiejCA początkujący

  I dobze ze sie zegna , w 21 wieku prawdziwym bohaterstwem jest nie wstydzic swojej religi

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).