Upadek Magdaleny Pałasz na treningu

 • 2014-01-27 22:23

Złe wieści dotarły do nas z Predazzo, gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym. W trakcie drugiego treningu upadła nasza reprezentantka Magdalena Pałasz. 18-latka została zabrana do szpitala, gdzie obecnie przechodzi badania.

Jak poinformowała nas Joanna Szwab, Pałasz po problemach w locie upadła w okolicach 50-60 metra, po czym została przetransportowana do szpitala w celu odbycia dalszych badań. Najprawdopodobniej naszej skoczkini nie stało się jednak nic poważnego.

Wobec tego wydarzenia, pod znakiem zapytania stoi jej jutrzejszy występ w rywalizacji kobiet. Pałasz w poprzednich seriach treningowych prezentowała równą formę, plasując się zawsze w drugiej dziesiątce.

We Włoszech z naszymi zawodniczkami przebywa trener Sławomir Hankus.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7334) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  ...

  A nie mówiłem? Widać było zero techniki, odbicia i czegokolwiek podczas konkursu w którym nasze wystartowały. Pisałem wtedy że któraś się rozwali. Oby się dziewczynie nic nie stało

 • anonim
  stoch

  Kamilekkk, jak Stoch zabierze koszulkę do domu, to się nie liczy. By być liderem PŚ musi zgromadzić największą ilość punktów ze wszystkich zawodników. Jak zabierze koszulkę innemu zawodnikowi, to prędzej czy później i tak mu ją odbiorą, jeżeli nie będzie spełniał warunków.

 • Matizus stały bywalec

  Tak się cieszyłem na ten występ podczas MŚJ, a tu taka wiadomość... Oby nie było to nic, co przeszkodziłoby Magdzie w występie podczas zawodów. No i oby ten upadek nie wpłynął negatywnie na jej psychikę. Przykra wiadomość, jakkolwiek nasza reprezentantka by z tego nie wyszła...

 • anonim
  @Kamilekkk

  Tak w momencie dostania plastronu przed konkursem jest on juz na stale dla zawodnika. Jego sprawa co z nim zrobi, czy zachowa, czy odda fanom, czy na odda na aukcje dobroczynna, czy cokolwiek innego. A jak sie obejmie prowadzenie w PS to po konkurse sie dostaje nowy zolty plastron :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).