Niedziela, 30 marca 2014, 16:34

Zespół Bardala drużynowym Mistrzem Norwegii

Anders Bardal
Anders Bardal
fot. Tadeusz Mieczyński

Anders Bardal po części powetował sobie nieudany wczorajszy konkurs indywidualny i dziś poprowadził swój zespół Nord-Troendelag do zwycięstwa w konkursie drużynowym rozegranym w ramach Mistrzostw Norwegii na skoczni normalnej w Molde.



Brązowy medalista z Soczi był najjaśniejszą postacią swojej drużyny oddając dwa bardzo dobre skoki na odległość 97 i 102 m. Poza Bardalem w skład zwycięskiej ekipy weszli: wczorajszy zwycięzca konkursu indywidualnego, Andreas Stjernen (93 i 101 m.), Jochan Martin Brandt (94,5 i 98, 5 m.) oraz Ole Marius Ingvaldsen (91 i 98, 5 m.). Zwycięzcy zdobyli 1059, 6 pkt.

Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Oslo (1039,1 pkt. -Joachim Hauer, Jonas Schoeien Oevregard, Harald Jonas Riiber, Phillip Sjoeen). Brązowy medal wywalczyli skoczkowie Akershus (1022,1 pkt. - Vegard Swensen, Halvor Enger Granerud, Rune Velta, Tom Hilde).

Pełne wyniki



Adrian Dworakowski, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2921) ilość komentarzy: (0)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl