Niedziela, 30 marca 2014, 16:34

Zespół Bardala drużynowym Mistrzem Norwegii

Anders Bardal
Anders Bardal
fot. Tadeusz Mieczyński

Anders Bardal po części powetował sobie nieudany wczorajszy konkurs indywidualny i dziś poprowadził swój zespół Nord-Troendelag do zwycięstwa w konkursie drużynowym rozegranym w ramach Mistrzostw Norwegii na skoczni normalnej w Molde.



Brązowy medalista z Soczi był najjaśniejszą postacią swojej drużyny oddając dwa bardzo dobre skoki na odległość 97 i 102 m. Poza Bardalem w skład zwycięskiej ekipy weszli: wczorajszy zwycięzca konkursu indywidualnego, Andreas Stjernen (93 i 101 m.), Jochan Martin Brandt (94,5 i 98, 5 m.) oraz Ole Marius Ingvaldsen (91 i 98, 5 m.). Zwycięzcy zdobyli 1059, 6 pkt.

Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Oslo (1039,1 pkt. -Joachim Hauer, Jonas Schoeien Oevregard, Harald Jonas Riiber, Phillip Sjoeen). Brązowy medal wywalczyli skoczkowie Akershus (1022,1 pkt. - Vegard Swensen, Halvor Enger Granerud, Rune Velta, Tom Hilde).

Pełne wyniki



Adrian Dworakowski, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2976) ilość komentarzy: (0)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIEŚLAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl