Konkurs wiedzy o skokach narciarskich - upływa termin!

 • 2014-05-31 18:34

Przypominamy uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu dla Gimnazjalistów "Historia i współczesność polskich skoków narciarskich" o upływającym terminie nadsyłania kart odpowiedzi na drugi etap - do dnia 3 czerwca 2014 r.

Ponadto z przyjemnością zawiadamiamy, że uroczyste ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 7 czerwca 2014 r. o godz. 12 w Proszowicach na spotkaniu z Kamilem Stochem i polską kadrą skoczków narciarskich.

W drugim etapie konkursu mogą uczestniczyć zarówno uczniowie, którzy przysłali karty odpowiedzi na pierwszy etap, jak również ci, którzy nie brali dotychczas udziału i chcą się przyłączyć. Zapraszamy!

Pytania do drugiego etapu konkursu znajdziecie tutaj >>
Karta odpowiedzi jest dostępna do pobrania tu >>Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3183) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • skoczek początkujący
  Laureaci konkursu o skokach

  Tutaj jest pełna lista laureatów ogólnopolskiego konkursu dla gimnazjalistów o skokach narciarskich:
  https://docs.google.com/file/d/0B5uvKLAmfkRMVDh0WjJyUnZfaDg/edit
  Cała trzydziestka otrzymuje unikatowe dyplomy podpisane m.in. przez Wojciecha Fortunę, Kamila Stocha i Łukasza Kruczka, albumy o historii i współczesności polskich skoków narciarskich. Poza tym najlepsza jedenastka otrzyma pocztą bilety na zawody drużynowe oraz indywidualne letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle.

 • anonim
  Konkurs

  Kiedy bedą dokładne wyniki konkursu? Miały byc jeszcze rozdane ksiażki i autografy ? Czy tylko biletu były do wygrania jak tak to jedna wielka ściema, żenujące.

 • anonim
  hehe

  Wygrałem BILETY,
  Ktoś chce kupić?

 • anonim
  Weryfikacja

  Bardzo ważne pytanie. JAk i kiedy będzie weryfikowane, że uczestnik jest uczniem gimnazjum?

 • kibicka początkujący
  aaaa

  A jak nie brałam udziału w I etapie to mam szansę na nagrodę biorąc udział tylko w II etapie? Bo troszkę to chaotyczne.

 • anonim

  Szkoda, że tylko dla gimnazjalistów, chętnie wzięłabym udział. Dla własnej przyjemności odpowiadałam na pytania.. Drugi etap uświadomił mi, jak mało wiem na temat skoków. :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).