Polscy skoczkowie skakali na dużej skoczni

 • 2014-06-20 15:18

Kadra A polskich skoczków zakończyła wczoraj drugie zgrupowanie, będące częścią przygotowań do kolejnego sezonu. Tym razem podopieczni Łukasza Kruczka trenowali zarówno na skoczni normalnej w Szczyrku (HS 106), jak i na dużej, w Wiśle (HS 134).

"Udało się nam zrealizować wszystkie założenia i plany, jakie mieliśmy na to zgrupowanie. Trochę wiało, ale mimo wszystko było w porządku. Jeśli chodzi o przejście zawodników na duży obiekt to przebiegło ono podobnie jak co roku, czyli różnie, w zależności od zawodnika" - ocenia Łukasz Kruczek.

"Odbyliśmy po trzy sesje treningowe na skoczniach w Szczyrku oraz w Wiśle. Poziom całej grupy jest dobry. Zawodnicy rozpoczęli przygotowania na dobrym poziomie i teraz spokojnie realizują swoje zadania" - kontynuuje szkoleniowiec Polaków.

Polscy skoczkowie mieli okazję trenować wspólnie z kadrami A i B Słoweńców, które zameldowały się w Wiśle w poniedziałek.

"Nie ma mowy o żadnych emocjach, związanych ze skakaniem wspólnie z ekipą Słoweńców. Dla przypomnienia, to był tylko trening. Nie współpracujemy w żaden sposób ze słoweńską kadrą. Zdarza się nam jedynie wspólnie trenować. Wśród Słoweńców dobrymi skokami w Wiśle wyróżniał się Robert Kranjec" - podkreśla Łukasz Kruczek.

"Klemens Murańka już dawno wznowił treningi na skoczni. Nie skakał on tylko na pierwszym zgrupowaniu. Braków dużych w stosunku do kolegów więc nie ma" - dodał trener naszej reprezentacji.

Kolejnym etapem przygotowań polskich skoczków do sezonu będzie zgrupowanie w słoweńskiej Planicy, zaplanowane na koniec czerwca.

FOTORELACJA


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5179) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).