4F oficjalnym partnerem PZN przez kolejne cztery lata

 • 2014-07-28 21:18

Podczas konferencji prasowej przeprowadzonej po zawodach indywidualnych FIS Grand Prix w Wiśle Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner oraz Prezes Zarządu firmy OTCF Igor Klaja podpisali umowę o wzajemnej współpracy na kolejne cztery lata – do 2018 roku.

Od 2007 roku firma OTCF (właściciel marki 4F) jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. W sobotę 26 lipca w trakcie spotkania przedstawicieli prasy z najlepszą trójką zawodników FIS Grand Prix w Wiśle doszło do oficjalnego złożenia podpisów na umowie przedłużającej współpracę o kolejne cztery lata, czyli do Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang w 2018 roku.

Bardzo zadowolony z przedłużenia umowy jest Prezes PZN Apoloniusz Tajner. - Umowa z 4F, była negocjowana już od wiosny i będzie obowiązywała przez następne cztery lata, czyli do następnych igrzysk olimpijskich. Jako pierwszy związek sportowy rozpoczęliśmy współpracę z 4F, pomogliśmy im na początku, potem zawarliśmy kontrakt z Polskim Komitetem Olimpijskim, a firma 4F ubierała polskie reprezentacje olimpijskie na kilku ostatnich igrzyskach, zaczynając od Vancouver w 2010 roku – podsumował Prezes PZN. - Współpraca zawsze nam się bardzo dobrze układała i cieszę się, że możemy ją kontynuować. Jesteśmy zadowoleni z ubiorów, które przygotowuje dla nas 4F i generalnie z całej naszej współpracy.

Prezes Zarządu firmy OTCF Igor Klaja przypomniał pierwsze lata współpracy z PZN, podkreślając znaczący rozwój polskich skoków narciarskich. - Historia trochę zatoczyła koło. Pierwsza umowa została podpisana w 2007 roku, czyli w czasie, kiedy na skoczniach obecny był tylko Adam Małysz. Lata 2007 i 2008 to nie były najlepsze sezony dla Adama. Później jednak przyszły igrzyska w Vancouver oraz mistrzostwa świata w Oslo, a wraz z nimi medale dla Adama. Dzisiaj - w 2014 roku - mamy doskonałą drużynę, która wczoraj pokazała, jaki ogromny jest potencjał w polskich skokach, więc bardzo się cieszę, że 4F jest stabilnym partnerem polskiego sportu i przynosi szczęście. Będziemy z zawodnikami Polskiego Związku Narciarskiego do 2018 roku i jestem z tego bardzo dumny – zapowiedział.

W ramach umowy firma OTCF dostarczy ubrania marki 4F dla grup szkoleniowych PZN, a także dla kadry trenerskiej oraz przedstawicieli Polskiego Związku Narciarskiego.

Autor komunikatu: Alicja Kosman / PZN, Dominika Horczak / PZN


Tadeusz Mieczyński, źródło: informacja prasowa PZN
oglądalność: (6601) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).