Anze Semenic i Maja Vtic najlepsi w Pucharze Cockta w Kranju

• 2014-08-26 19:50

W sobotę (23 sierpnia), na skoczni HS-109, odbyły się zawody o Puchar Cockta w słoweńskim Kranju, podczas których rywalizowano w aż pięciu kategoriach.

W pierwszej z nich - męskiej triumfował Anze Semenic, który skoczył na odległość 105,5 i 104,5 m. Tuż za nim z rezultatami: 106 i 105,5 m uplasował się Jure Sinkovec. Trzeci był Ziga Mandl (104,5 i 101 m).

Wśród kobiet najlepiej spisała się Maja Vtic, uzyskując 100,5 w pierwszej i 97,5 m w finałowej serii konkursu. Drugie miejsce zajęła Eva Logar (97 i 98 m), a trzecia była Katja Pozun (95 i 93,5 m).

W kategorii do lat 20 zwyciężył Anze Lanisek (104 i 104 m). W grupie zawodników do lat 18 najlepszy okazał się Jan Kus (102,5 i 101,5 m), a w kategorii do lat 16 triumfował Kristjan Lesnik (98,5 i 101 m).

Pełne wyniki zawodów we wszystkich kategoriach są dostępne na stronie smusko.adamsoft.si.

Katarzyna Skoczek, źródło: smusko.adamsoft.si
oglądalność: (3826) komentarze: (1)