Grek wystartuje w TCS

 • 2014-12-25 15:01

Jedyny skoczek reprezentujący Grecję - Nico Polychronidis, poinformował za pośrednictwem Facebooka, iż weźmie udział w nadchodzącej 63. edycji Turnieju Czterech Skoczni. Będą to jego pierwsze międzynarodowe występy od Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

25-latek mieszkający i trenujący na co dzień w Niemczech, życzył wszystkim swoim kibicom wesołych świąt Bożego Narodzenia, a także podzielił się informacją, że wraca do rywalizacji wśród najlepszych.

Dla naturalizowanego Greka będzie to drugi występ w niemiecko-austriackim turnieju. Przed rokiem nie przebrnął jednak żadnej serii kwalifikacyjnej, a najbliżej tej sztuki był 31 grudnia w Garmisch-Partenkirchen, kiedy to zajął 58. miejsce.

Swój najlepszy rezultat w zawodach z cyklu Pucharu Świata osiągnął na początku tego roku w japońskim Sapporo. Wówczas Polychronidis wywalczył 38. miejsce na słynnej Okurayamie.


Dominik Formela, źródło: facebook.com
oglądalność: (6314) komentarze: (21)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Bartek stały bywalec
  Hardkor Nico

  Dawaj Nico traf w parze na Rasiaka polskich skoków narciarskich czyli Kubackiego.Wygrasz z nim nawet skokiem stumetrowym.

 • MarSik doświadczony

  Jaki on jest waszym zdaniem naturalizowany skoro jego ojciec jest Grekiem??!! Zastanówcie się zanim coś napiszecie i jest to prośba zarówno do redakcji jak i do komentujących, którzy mówią o nim per "farbowany lis"

 • Piotrek stały bywalec

  Jak nie było, jak on rok temu do konkursów się kwalifikował..

 • sledzik16 weteran

  Od póki pamiętam nigdy nie było Greka w zawodach PŚ a tym bardziej w TCS

 • anonim
  cel

  Może awansuje do 50

 • anonim

  Oj! Zeby czasem w KO jakiegos "naszego" nie upolowal.

 • anonim
  "Będą to jego pierwsze międzynarodowe występy od Zimowych Igrzysk Olimpijskich w

  HEHE. Dla niego każde zawody są międzynarodowe... No chyba, że skakał ostatnio w Mistrzostwach Grecji czy jakiś regionalnych o Puchar Związku Narciarskiego Krety. uff

 • anonim
  Farbowane lisy

  A weźcie jakiś obuch i się mocno w łeb uderzcie :) Czepiać się można ludzi, którzy nic wspólnego z danym krajem nie mieli, a potem go reprezentują. Nico jest w połowie Grekiem, to jaki z niego "farbowany lis"? Co innego gdyby nagle sobie postanowił skakać np. dla Francji.

 • Stinger profesor

  Mimo że to "farbowany lis" to jednak fajnie widzieć więcej reprezentacji na liście startowej. Mimo że Grek raczej przepadnie w kwalifikacjach to jednak cieszy mnie że wreszcie zdecydował się wystartować w PŚ.

 • jma profesor
  A mi się podoba taka egzotyka :)

  Co prawda nie liczę na spektakularne skoki z jego strony, chyba, że znalazł sobie naśnieżoną skocznię i potrenował już trochę. Nico ma już 25 lat. Czasy kiedy jako junior dobrze się zapowiadał dawno minęły i gdyby nie greckie korzenie pewnie zakończyłby już przygodę ze skakaniem. A że farbowany lis? W dzisiejszej Europie to już powszechność. Mimo wszystko: Powodzenia Nico!

 • sheef weteran

  Nie no, nie przesadzajcie. Zawsze to jakieś urozmaicenie w skokach. :)

 • DragonL bywalec
  Nie wiem czym się wszyscy podniecają

  Nie dość,ze "farbowany lis" to jeszcze statysta na miarę Eddiego Edwardsa kiedyś;)

 • anonim
  taki jeden

  zobaczymy ciekawe co tym razem pokaze

 • michnar stały bywalec
  Grek

  Gdyby należał do normalnej drużyny niemieckiej nawet do CoC powołania by nie dostał. Właściwie tylko dlatego, że jest "Grekiem" na ten TCS jedzie.

 • Xander weteran

  I co z tego że wystartuje raczej na pewno będzie statystą w TCS. No chyba że podniósł swoje umiejętności w co wątpię.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).