Znów konkurs bez "Goldiego"....

 • 2002-02-12 01:12
Poznaliśmy już czterech szczęśliwców wytypowanych przez Toniego Innauera do udziału w jutrzejszych kwalifikacjach.
Także tym razem nie wystąpi jeden z najbardziej utytułowanych skoczków austriackich- Andreas Goldberger.

Na dzisiejszym treningu najlepiej z ekipy austriackiej spisywał się Andreas Widhoelzl, którego trzy z czterech skoków były ponad punkt kalkulacyjny.
Skład Austriaków przedstawia się zatem następująco:
Martin Koch, Andreas Widhoelzl, Stefan Horngacher i Martin Hoellwarth.
A więc zobaczymy jutro znów tych samych zawodników, którzy skakali na olimpijskim K-90 i wypadli bardzo mizernie.
Czy Toni Innauer nie powinien jednak dokonać pewnych rotacji w składzie, po tak słabym występie? Czy doświadczenie Andreasa Goldbergera i zdolność do mobilizacji podczas wielkich imprez, jaką niewątpliwie ten znakomity skoczek posiada, nie byłyby tu bardzo przydatne?
Po części odpowiedzi na te pytania uzyskamy już pojutrze...

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5860) komentarze: (24)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  skład Austriaków na K120

  Wydawało się rok wcześniej, że Innauer lubi Goldiego, w końcu przez jego decyzje Widhoelzl obraził się i wyjechał z Lahti. Ten sezon także się dobrze układał: 2. miejsce w LGP,dobre starty w PŚ w tym 3. miejsce w Titisse-Neustadt, w obu drużynówkach startował. Miał wpadki, ale to się zdrarza. Najprawdopodobniej wszystko pękło w Japonii, kiedy to Goldi jako jedyny z Austriaków postanowił nie jechać i trenować wraz z Polakami, co zaewne wkurzyło Innauera i na ZIO Goldi był jedynie statystą. A szkoda bo powinien zastąpić Widhoelzla, albo Hoellwartha za kiepskie skoki z K90.

 • anonim
  Precz z Innauerem

  Ten gosciu jest chyba smieszny lub niewidomy. Przeciez ostatni wystep autryjakow to jedna wielka porazka!!!!! A to wszystko z braku Goldiego na skoczni. Nie ja tego nie rozumiem. Dajcie goldiego!!!

 • anonim
  wrr!!

  jak widac innauer szybko wybaczyl swoim pupilom. kiepska taktyka. przydaloby sie troche dyscyplinki. za zle skoki jeden wypada a na jego miejsce wchodzi goldi. o ile nie wystawianie loizla jest zrozumiale o tyle takie ignorowanie goldiego to juz po prostu powod do tego zeby zaczac sie zastanawiac nad dziwnymi motywami jakimi kieruje sie innauer. wrr!!

 • Redakcja redaktor
  goldi

  Cóż kto wie moze znów goldi komuś podpadł i te posunięcia nie wynikają z czystej oceny formy. W koncu ma on charakterek i już nie raz sie narażał swą indywidualizmem...

 • anonim
  goldi

  Na poczte powiem ze baaardzo lubie goldiego i mi zal ze Go nie bedzie )
  Ale Innawer nie jest glupi i wieze ze me Godi rzeczywiscie slbiej skacze od Kocha. nie chce mi sie wierzyc ze ktos taki Toni I. nie wystawlby zawodnika poniewaz go nie lubi czy tez mu w czyms podpadl

 • anonim
  WRRRR((((

  Znowu bez Goldiego...czy Innauer nie zauważył że ostatnio kiepsko poszło jego druzynie Czy taktyka którą obrał jest dla niego taka własciwa Czy rzeczywiście nie lubi Goldiego i dlatego nie chce go wystawić...możliwe...przecież Goldi skacze dobrze a inni ostatnio zawiedli mógłby więc przed konkursem drużynowym sprawdzić jak Andi by sobie poradził na skoczni...Jestem już prawie pewna że goldi nie wystapi tez druzynowo...Innauer robi to chyba zz czystej niechęci do Goldiego i to jest bardzo niew porzadku wobec niego...Jaj on się musi czuć kiedy skacze dobrze inni zawodnicy schrzanili tak wazny konkurs a Innauer mimo to go nie wystawił! Coraz bardziej mi się to nie podoba!!!

 • anonim
  nie przepadam za goldim))

  dobrze że go nie ma ale nie będzie miał kto skoczyć 88 m. Małysz górą!

 • anonim
  No co do .....!

  Niezależnie od motywów decyzji P. AnTonyo I. jest ona trudna do strawienia. Ostatnio Andreas 24ty a Martin 25ty... no chyba że się wczoraj pozbierali a Goldiemu poszło fatalnie. Jeśli ktoś coś o tym wie niech napisze. Ps. Do Toniego Innauera. Facet bacz co czynisz niebożę bo świat na ciebie patrzy a wraz z nim grupa internetowa s.188.

 • anonim
  też nie lubię goldiego

  widocznie Innauer uznał że Widelec i reszta są pewniejsi niż Goldi chociaż po niedzieli no ja bym się spierała Toni...)

 • _Anonim_ początkujący
  Skandal

  To jest skandal żeby pojechać na konkurs i wrucić nawet nie startując
  Goldi mam nadzieje że Tajner Cie przyjmie i będzoesz skakał z polakami)

 • anonim
  Goldi

  Uważam za nieludzkie wyzłośliwianie się tylko dlatego że sportowcowi zdarzyło się spaprać skok na oczach nas wszystkich a w szczególności w odniesieniu do tak utytułowanego zawodnika który jest żyjącą legendą i był nią jeszcze zanim Martin i Adaś zaczęli odnosić jakiekolwiek sukcesy.

 • anonim
  (

  Innauer po prostu chciał dopiec goldiemu za to żę nie trenuje razem z nim i pokazać mu że sobie bez niego poradzi.Ale jak widać narazie mu nie wychodzi........

 • anonim
  Pa pa panie Innauer

  Coś sie facetowi pomyliło! Przecierz goldi jest w czołówce i w napewno lepszej formie niż Koch. To poprostu hańba dla Inauera jeżeli ten skład niczego nie osiągnie to powinien zrezygnować z trenerskiego stołka w Austri.

 • anonim
  Innauer jest o.k.

  z tego co wyprawia Innauer wypada się tylko cieszyć. Bo jak tak dalej pójdzie Austriakom to nawet nasi ich przeskoczą

 • anonim
  zmiana obywatelstwa!

  popieram _Anonima_!

 • anonim
  Innauer a Goldi

  Panie trennerze Innauerze! Rozumiem że pewne niepoinformowane skąinąd debilne osoby nie są świadome zasług Andreasa Goldbergera. Ale Pan! Winien Pan wszakże wiedzieć iż nikt inny nie położył tylu zasług dla ekipy austriackiej co właśnie Goldi!!! Dlatego też uważam Pańską decyzję za wyjątkowo skandaliczną! Życzę Goldiemu przejścia do naszej ekipy. PS. Pełna solidaryzacja z Anonimem!

 • anonim
  Solidaryzacja

  Solidaryzuję się także z AnaXem!

 • anonim
  (((((

  czytam te komentarze i jestem coraz bardziej smutna bo coraz bardziej uswiadamiam sobie jak xle musi się czuć Adni i że to on jak nikt inny zasłuzył sobie na start i ze Innauer robi to z czystej złośliwości...A jeszcze gorsze jest to ze nic nie mozemy na to poradzić...

 • anonim
  Goldi

  Jestem wściekła że Innauer nie wystawił Goldiego.Przecież już przy kwalifikacjach na K90 mówionoże Goldi lepiej spisuje się na skoczniach większych i weżmie udział w następnych zawodach.Nie wieżęże z Goldim jest aż tak żle.To z pewnością nie jest dla niego miłe.Jechać specjalnie na olimpiadę i nie brać udziału w żadnym konkursie.Mam nadziejęże będzie chociaż w drużynowym.Inaczej austriacy nie mają szans na medal.

 • anonim
  Zakichana olimpiada!!!

  Ach te zasrane chamy!Goldberger jest cudowny ibardzo kochany oni są po prostu idiotami jestem jego ukochaną fanką i wiem że na pewno byłlby leprzy od Widhoelza i poradził by sobie z tą zakichaną olimpiadą

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl