Aleksander Zniszczoł: "Jest skocznia to trzeba skakać"

 • 2015-01-03 19:31

Aleksander Zniszczoł w pierwszej serii punktowanej niedzielnego konkursu na Bergisel zmierzy się z reprezentantem Norwegii Johanem Andre Forfangiem.

Aleksander ZniszczołAleksander Zniszczoł

- Myślę, że rośnie moja pewność siebie ale w kwalifikacjach nie było tak jakbym chciał. Skok był spóźniony i wyhamowałem całą prędkość zamiast lecieć nad nartą, leciałem za nartą. Pchałem ten lot. Kwalifikacje nie poszły po mojej myśli, ponieważ chciałem skoczyć lepiej niż w poprzednich konkursach i przez to dostać lepszą parę. Mam taką nadzieję, że nie trafię na Polaka ale wtedy jest pewność, że chociaż jeden Polak w konkursie będzie.

- Powoli dorastam do presji, tak mi się wydaje. Sam na sobie wytwarzam presję dobrego skoku i wykonania go najlepiej jak się da, bez popełniania błędów.

- Ostatni raz w Innsbrucku skakałem trzy lata temu - nie mam dobrych wspomnień

- Dziś się zastanawiałem nad tym, jak to będzie w Austrii skakać. Nie mam osobistego przekonania, co do kraju w którym skaczemy. Zobaczymy jak tutaj będzie. Jest skocznia to trzeba skakać.

Korespondencja z Innsbrucka, Tadeusz Mieczyński


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3806) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Madhouse bywalec

  Pani Szczepankiewicz to chyba z Onetu przyszła bo :


  ", co do kraju w którym skaczemy."


  Nie usłyszałem z ust Aleksandra, co stawia go w dziwnym swietle, wlasnie przez panią Szczepankiewicz.

 • pawel96 profesor

  Szkoda, że gdy ktoś robi porównania tego sezonu Olka do poprzednich, to robi względem ubiegłego roku, zapominając o sezonie 2011/12, gdzie Zniszczoł skakał o wiele lepiej, z niemałymi punktami w PŚ..

 • anonim
  Olek!

  Sympatyczny chłopak:)

 • Stinger profesor

  Najlepsze jest to że nie punktujący Zniszczoł jest aktualnie naszym numerem 3/4 (z Kubackim)... Olek oprócz punktów w Norwegii miewa tylko przebłyski niezłych skoków takich na punkty w trzeciej dziesiątce więc jutro nie liczę na dużo.

  Szans z Forfangiem większych nie ma więc może powalczy wreszcie o tego LL? Mimo wszystko nie spodziewam się wiele bo przyzwyczaiłem się że ostatnio punktuje tylko Stoch i Żyła.

 • Doors stały bywalec
  Olek

  Niech Olek dalej skacze, nabiera doświadczenia, może i jego statystyki nie są porażające, ale faktycznie jeśli zmieni coś w swoich skokach to z pułapu 30-40 wskoczy na 20-30. Myślę że niewiele mu brakuje i już w Polsce zobaczymy dużo lepszego Zniszczoła.

  No i tak poza tym, lepszych nie mamy.

 • adambb początkujący
  Zniszczoł

  Jak dla mnie skacze on na stabilnym średnim poziomie. Jego skoki nie są ani bardzo dobre ani bardzo złe. Więc jest takim "średniakiem". Miejmy nadzieję, że powoli pójdzie ku górze i w ostatnich zawodach TCS uda sie trafił lepiej w parze. Chociaż już jutro przy dobrym skoku może powalczyć, jeśli nie o zwycięstwo to o zajęcie miejsca LL. Powodzenia życzę.

 • damrs22 doświadczony
  @hejk

  Właśnie tak się rodzi plotka. Mieczyński wyrwał słowa z kontekstu, dodał coś od siebie bez zastanowienia, ty do tych słów dodałeś swój komentarz, a jutro na onecie napiszą że Zniszczoł nienawidzi Austriaków. Polecam obejrzeć wywiad przed komentowaniem.

 • acka weteran

  Gdy Hannawald nie miał przekonania do kraju, od którego kibiców dostał w dziób sniegiem, to pobił rekord kultowej skoczni tego kraju i brak przekonania zamienił się we wzajemny szacunek. Czego i Zniszczołowi jutro życzę. Amen. (Ewentualnie mogą być Biskupie Dwory, jeśli wiatr zwieje konkurs z Mostu na Innie).

 • Snoflaxe stały bywalec

  Zniszczoł zajmował dziś miejsca 32,30 i 41, forma faktycznie rośnie, skocznia pasuje, skoki fajne, hohoho.

 • anonim

  "Nie mam osobistego przekonania, co do kraju w którym skaczemy" - tego typu teksty są dość niedyplomatyczne, lepiej czasami trzymać język za zębami, bo się rozniesie po lesie i będzie się mialo wrogów

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).