FC w Zakopanem: Trening dla Zaunera

 • 2015-01-10 11:11

David Zauner okazał się być najlepszy w pierwszym treningu przed konkursem FIS Cup w Zakopanem. Były kombinator norweski w swojej próbie uzyskał 124 metry.

Na drugiej pozycji sklasyfikowanych zostało aż trzech zawodników, którzy skoczyli po 122 metry. Byli to: Tomasz Byrt, Thomas Lackner oraz Ernest Prislic.

Piąte miejsce zajął Aleksiej Romaszow (120,5 m). Szósty wynik należał do Milosa Kadleca oraz Andrzeja Stękały, którzy wylądowali pół metra bliżej od Rosjanina. Vojtech Stursa i Florian Menz po skokach na 119,5 metra uplasowali się na ósmej lokacie. Czołową "10" zamknął Matic Kramarsic.

Start pierwszej serii konkursowej już o godzinie 10:15. Na Wielkiej Krokwi od rana skoczkom towarzyszą opady deszczu i zmienne warunki wietrzne.

Pełne wyniki serii treningowej, dostępne są >>>TUTAJ<<<.

Wyniki treningu FC w Zakopanem (HS 134); 10.01.2015
Lp. Zawodnik Kraj Odl.
1 ZAUNER David AUT 124.0
2 PRISLIC Ernest SLO 122.0
2 LACKNER Thomas AUT 122.0
2 BYRT Tomasz POL 122.0
5 ROMASZOW Aleksiej RUS 120.5
6 STĘKAŁA Andrzej POL 120.0
6 KADLEC Milos CZE 120.0
8 MENZ Florian GER 119.5
8 STURSA Vojtech CZE 119.5
10 KRAMARSIC Matic SLO 119.0
12 JANOTA Konrad POL 118.0
20 MIĘTUS Grzegorz POL 115.0
22 PODŻORSKI Łukasz POL 114.5
22 GĄSIENICA Andrzej POL 114.5
24 KOT Jakub POL 114.0
29 KANTYKA Przemysław POL 111.5
33 JARZĄBEK Dawid POL 111.0
33 GUT Paweł POL 111.0
36 KUKUŁA Artur POL 108.5
41 KOJZAR Mateusz POL 104.5
49 BUKOWSKI Łukasz POL 98.5
51 URBAŚ Tymoteusz POL 95.5
53 KRUPA Dawid POL 94.0
63 SKUPIEŃ Damian POL 88.0

Agnieszka Pająk, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4550) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • xyz początkujący
  @Stinger:

  Taka sama sytuacja z Kadlecem (6.) i kilkoma innymi zawodnikami. Albo wina psychiki, albo warunki

 • Stinger profesor

  Byrt druga odległość treningu i nie wchodzi do 2 serii? Co z nim jest?
  Rozumiem że warunki też nie najlepsze ale żeby była aż taka różnica?

 • JankessPL doświadczony
  @Damjan Fras

  Wejdź se na ewoxxa

 • anonim
  @lol

  skąd te wyniki ??
  daj linka

 • lol początkujący

  Po pierwszej serii Zauner przed Stękałą. Oczywiście Byrt zawalił w konkursie - był 34.

 • anonim
  zauner byrt

  Liczę na to że i Dawida i Tomka jeszcze zobaczymy za nie długo w PŚ :D

 • Jarek początkujący

  Kibicuję Byrtowi. Niech awansuje na PŚ w Wiśle i Zakopcu.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).