Uniwersjada 2015: Listy startowe niedzielnych treningów

 • 2015-01-24 23:55

Już w niedzielę odbędą się pierwsze oficjalne treningi w ramach Zimowej Uniwersjady 2015. Na liście startowej znalazło się 54 skoczków oraz 12 skoczkiń. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, wśród zgłoszonych kobiet zabrakło Magdaleny Pałasz. Areną zmagań będzie obiekt HS 100 w słowackim Szczyrbskim Jeziorze.

Początek treningu kobiet zaplanowano na 13:00. Godzinę później na skoczni pojawią się panowie. W planie są po trzy serie treningowe.

Lista startowa treningów mężczyzn; Szczyrbskie Jezioro (HS 100); 25.01.2015
Nr Zawodnik Kraj
1 HENNINGSEN Alexander NOR
2 LI Chao CHN
3 YAKIBYUK Igor UKR
4 KALYKOV Shynggys KAZ
5 KOBAYASHI Junshiro JPN
6 TAKANASHI Kanta JPN
7 TAEHKAEVUORI Riku FIN
8 DODYUK Vatalii UKR
9 SARKISIAN Arturi GEO
10 MAYLAENDER Jan GER
11 HEIDE Raiko EST
12 OZTASYONAR Mustafa TUR
13 MURAVITSKI Aliaksei BLR
14 MABUCHI Minato JPN
15 PACHIN Andrey RUS
16 TAEHKAEVUORI Frans FIN
17 NOSAL Mojmir SVK
18 SOUCEK Jan CZE
19 WANG Bingrong CHN
20 MUMINOV Sabirzhan KAZ
21 VALTA Ossi-Pekka FIN
22 HACEK Vit CZE
23 PENDZIVIATER Michal SVK
24 KALINICHENKO Vitaliy UKR
25 KALINCHUK Andriy UKR
26 LIKAR Matej SLO
27 YUKSEL Faik TUR
28 KLYMCHUK Andrii UKR
29 JUFFINGER Thomas AUT
30 AUNE Joakim Larsen NOR
31 ORTNER Thomas AUT
32 MENZ Florian GER
33 SKINNES Stian Andre NOR
34 WANGLER Niklas GER
35 KOCH Bjoern AUT
36 LUNARDI Michael ITA
37 MUELLER Lukas AUT
38 LACKNER Thomas AUT
39 PRISLIC Ernest SLO
40 HOSODA Shotaro JPN
41 TROFIMOV Roman-Sergeevich RUS
42 MIETUS Grzegorz POL
43 VESELOV Denis RUS
44 SHUVALOV Alexander RUS
45 GASIENICA Andrzej POL
46 SARDYKO Alexander RUS
47 KOZISEK Cestmir CZE
48 ZAPOTOCZNY Andrzej POL
49 KOT Jakub POL
50 BIELA Stanislaw POL
51 ROMASHOV Alexey RUS
52 ZOGRAFSKI Vladimir BUL
53 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS
54 HAZETDINOV Ilmir RUS
Lista startowa treningów kobiet; Szczyrbskie Jezioro (HS 100); 25.01.2015
Nr Zawodniczka Kraj
1 GLADIKOVA Svetlana RUS
2 KEIL Katharina AUT
3 LI Xueyao CHN
4 MA Tong CHN
5 MATSUHASHI Aki JPN
6 PUSTKOVA Vladena CZE
7 RASHITOVA Adelya RUS
8 DOLEZELOVA Michaela CZE
9 GLADYSHEVA Anastasiya RUS
10 KOBAYASHI Yuka JPN
11 SEYFARTH Juliane GER
12 AVVAKUMOVA Irina RUS


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6030) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • ZiomekRBK początkujący

  bartek

  K-120 jest w takim stanie że nadaje się tylko do rozbiórki, a nie do skakania....

  Borek99

  z Chińczykami zawsze była mega zagadka, raz są, a raz ich nie ma...., tylko szkoda że traktują skoki po macoszemu...

 • borek99 weteran
  Chińczycy

  Co do Chińczyków to wygląda to jakby szykowali się do startu w mikście na mś. No ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo, równie dobrze mogli po prostu przyjechać tylko na Uniwersjadę...

 • dejw profesor

  Na liście zgłoszeniowej widniało nazwisko dość znane z PŚ, ale najwyraźniej plany co do Leyhe uległy zmianie. Gdyby startował byłby murowanym kandydatem do złota.

  Dużo egzotyki przeplatane skoczkami już trochę znanymi, jak np Maylander, Kobayashi (to dlatego nie ma go na PŚ....), Zografski, Kozisek, Prislic, Mueller. Najliczniej i najmocniej wyglądają Rosjanie. Polacy nawet w takim składzie powinni bez większych problemów zdobyć medal w drużynie. Indywidualnie pojawia się szansa na niezłe stypendium dla Bieli.

 • anonim

  No właśnie, gdzie kiszą Bieguna? Nie jest już studentem? Czy może sam się zbuntował i odmówił wyjazdu? W poprzednim sezonie macherzy z PZN marnowali punktującego w PŚ zawodnika na zabawie dla studentów. Teraz, kiedy nie nadaje się do PŚ i jest w formie odpowiedniej do "rangi" tych zawodów nie chcą korzystać z jego usług? Zawody za miedzą, koszty prawie żadne, nie rozumiem tej decyzji.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).