PŚ Pań w Hinzenbach: Niedzielne zmagania pań w Austrii (lista startowa)

 • 2015-02-01 10:48

Dziś odbędzie się drugi konkurs kobiet w skokach narciarskich na skoczni w Hinzenbach. Kwalifikacje zaplanowano na 10:45 a o 12:00 powinna rozpocząć się pierwsza seria konkursowa.

Wczorajszy konkurs zdominowała Daniela Iraschko-Stolz, która powiększyła swoją przewagę w klasyfikacji końcowej nad resztą zawodniczek. W sobotnim konkursie do walki włączyła się aktualna Mistrzyni Świata - Sarah Hendrickson, jednak słabszy skok w drugiej serii pozbawił ją wywalczenia pierwszego podium w tym sezonie.

W zawodach nie wystartuje Chiara Hoelzl, która jest w drodze do Kazachstanu na Mistrzostwa Świata Juniorów.

Transmisje z zawodów przeprowadzi stacja Eurosport. Początek o 12:45.

PROGRAM ZAWODÓW:
Niedziela, 01.02.2015
10:45 - kwalifikacje
12:00 - pierwsza seria konkursowa

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do komentowania skoków na naszym czacie >>. Jednocześnie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

Lista startowa - 01.02.2015

LpZawodniczkaKraj
1 GRUSHINA Daria RUS
2 FORSSTROEM Susanna FIN
3 RAJNOCHOVA Michaela CZE
4 IAKOVLEVA Mariia RUS
5 SEPANDJ Jasmine CAN
6 LUSSI Nina USA
7 HARALAMBIE Daniela ROU
8 BLAZKOVA Barbora CZE
9 GERAGHTY-MOATS Tara USA
10 DOLEZELOVA Michaela CZE
11 ENGER Gyda NOR
12 GLADYSHEVA Anastasiya RUS
13 YAMADA Yurina JPN
14 WUERTH Svenja GER
15 HUGHES Abby USA
16 HAEFELE Anna GER
17 RUNGGALDIER Elena ITA
18 KUSTOVA Alexandra RUS
19 INSAM Evelyn ITA
20 LEMARE Lea FRA
21 POZUN Katja SLO
22 SEYFARTH Juliane GER
23 CLAIR Julia FRA
24 KYKKAENEN Julia FIN
25 GRAESSLER Ulrike GER
26 IWABUCHI Kaori JPN
27 SETO Yuka JPN
28 MATTEL Coline FRA
29 LUNDBY Maren NOR
30 TIKHONOVA Sofia RUS
31 LOGAR Eva SLO
32 JEROME Jessica USA
33 HENRICH Taylor CAN
34 JAHR Line NOR
35 ENGLUND Nita USA
36 HENDRICKSON Sarah USA
37 PINKELNIG Eva AUT
38 ITO Yuki JPN
39 VTIC Maja SLO
40 AVVAKUMOVA Irina RUS
41 ALTHAUS Katharina GER
42 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT
43 ROGELJ Spela SLO
44 TAKANASHI Sara JPN
45 VOGT Carina GER
46 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT

Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2483) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Prymka początkujący
  mś juniorów

  Nie tylko Chiary Hoelzl,ale też innych zawodniczek nie widać Austriaczek-Wiegele,Schoitsch,Raudaschl,Słowenki Bogataj,Niemek-Ernst,Hessler. Skoro pozostałe juniorki są to ciekawe czy nie wystąpią w Ałmatach np.Takanashi,Lemare,Henrich,Tikhonova,Mattel,Forrstroem...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).