PK w Iron Mountain: Niedzielny konkurs odwołany

 • 2015-02-22 19:33

Niedzielne zawody z cyklu Pucharu Kontynentalnego na Pine Mountain (HS 133) nie doszły do skutku. Na amerykańskim obiekcie od rana wieje wiatr o sile 10 m/s, a sytuacja z godziny na godzinę będzie coraz gorsza. Polscy skoczkowie do kraju wyruszą jutro.

Przypomnijmy, iż w sobotę rozegrano dwa konkursy. Triumfowali Anze Semenic oraz Andreas Wank, a w pierwszym z nich Maciej Kot stanął na podium. Kolejne zawody z tego cyklu odbędą się za tydzień w niemieckim Titisee-Neustadt.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4644) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  teraz trochę nie tak moja wcześniejsza wypowiedz brzmi...

  Ta wcześniejsza była odpowiedziom na posta, którego juz niema ;)

  Miejmy nadzieje, że w Niemczech będzie sprawiedliwa walka w równych warunkach i Maciej wywalczy 5miejsce.

 • anonim
  @solemn

  Równie dobrze mogłoby być tak jak wczoraj. Dobrze, że tego konkursu nie było. Kot w normalnych warunkach należy do czołówki i jemu niepotrzebne są takie loterie do walki o najwyższe miejsca. Wręcz mogą mu tylko przeszkodzić.

 • Stinger profesor

  Szkoda bo mogłoby być kolejne polskie podium.
  Dziwne że nie rozegrali zawodów, 10 m/s to wcale nie tak dużo jak na IM ale tak na poważnie to chyba jedyna słuszna decyzja. I tak sporo ryzykowali wczoraj.

 • dervish profesor

  No to całkiem "udana" była ta wyprawa do Iron M. Juniorzy powinni podziękować opatrzności , ze się na nią nie załapali (o ile ich start był tam w ogóle planowany).

  PK w IM był istotny jedynie ze względu na walkę o kwoty. Interes w wyjeździe mieli więc ci co walczą o wspomniane premie, dla reszty ten wyjazd raczej nie przyniósł żadnego czysto sportowego pożytku.

 • Xellos profesor
  Dobrze się stało

  Była by wielka loteria i Kot mógłby zyskać albo stracić. Na co to komu ?

  Jak jest w formie to w Niemczech wywalczy ten limit formą a nie fartem.

 • anonim
  Albo rywale by mu odskoczyli...

  Ten wczorajszy (drugi, nie za przedwczoraj)konkurs był już niepotrzebny, ewentualnie mogli go po 1 serii skończyć.
  Miejmy nadzieje, że na przyszły weekend będą sprawiedliwsze warunki i czołówka będzie niewypatrzona.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).