Startuje konkurs "Historia i współczesność polskich skoków narciarskich"

 • 2016-05-21 22:25

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Historia i współczesność polskich skoków narciarskich", skierowanego do uczniów oraz studentów. Tematyką tegorocznych pytań są polscy szkoleniowcy skoków. Serdecznie zapraszamy do zabawy.

Konkurs będzie trwał w okresie 22-31 maja. Uczestniczyć można w dwóch kategoriach wiekowych - Junior (szkoły podstawowe oraz gimnazja) oraz Student (uczniowie szkół wyższych oraz liceów).

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać na adres skokinarciarskie2014@gmail.com wypełnioną kartę odpowiedzi oraz informacje o uczestniku.

Dla zwycięzców zabawy organizatorzy przygotowali m.in.:

- dziesięć biletów na Letnie Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle w dniach 22-23 lipca

2016 r., po pięć dla każdej kategorii wiekowej.

- Dwadzieścia książek na temat historii i współczesności polskich skoków narciarskich.

- Dwadzieścia unikatowych dyplomów – za zajęcie miejsc od 1. do 10. w każdej kategorii

wiekowej.

- Materiały reklamowe i pamiątki związane z polskimi skokami narciarskimi, w tym

autografy skoczków.

- Inne atrakcyjne nagrody przekazane organizatorom w czasie trwania konkursu.

Nagrody laureatom zostaną wysłane pocztą. Istnieje możliwość odbioru nagród również podczas LGP w Wiśle.

Organizatorami zabawy są Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, Pierwszy Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha Proszowice oraz Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum" Szczecin, natomiast patronat honorowy oraz merytoryczny objął Polski Związek Narciarski.

Pytania, regulamin oraz kartę odpowiedzi znajdziecie do pobrania poniżej.

Pobierz pytania konkursowe >>
Pobierz regulamin konkursu >>
Karta odpowiedzi >>


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5622) komentarze: (31)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Lolo23

  http://skoki24.pl/2016/06/22/wyniki-konkursu-historia-wspolczesnosc-polskich-skokow-narciarskich/

 • anonim
  -

  Ludzie, oni mają jeszcze czas!

 • anonim

  Powinniśmy przynajmniej dostać jakiś komunikat. 22 kończy się za 3 godziny :O

 • anonim

  Ludzie się niecierpliwią, a oni tak zwlekają :(

 • ryba początkujący

  Czyżby znowu przełożenie? -.-

 • anonim
  .....

  w końcu doczekamy się wyników?

 • anonim
  przedłużone do 22

  http://smsszczyrk.pl/819/sms/wyniki-do-22-czerwca

 • ryba początkujący
  Wyniki

  Czy sprawdzanie kilkudziesięciu prac (w zeszłym roku nie było ich nawet sto) naprawdę zajmuje tak długo? :O Przecież sprawdzenie samej poprawności odpowiedzi to niecałe 10 minut.

 • anonim
  wyniki

  pisałem do skoki24 i powiedzieli ze wyniki beda jeszcze dzis lub jutro.

 • anonim
  wyniki

  No właśnie, kiedy wyniki? Miały być dzisiaj...

 • anonim
  Wyniki

  W regulaminie jest napisane, że zostaną opublikowane do 20 czerwca... Mam nadzieję, że się pospieszycie. Niedługo zawody :D

 • Miki19 bywalec
  vvz

  Ja mam tak samo. Ciekawe kiedy sprawdzą...

 • anonim
  @Miki19

  Ja nie mam a wysłałam

 • Miki19 bywalec

  Ma ktoś odpowiedź na mailu???

 • anonim
  lolopo

  ch.j w du.e

 • anonim
  Konkurs

  Czy za udział coś będzie?

 • xyz początkujący
  vvz

  mam :)

 • anonim

  A ma ktoś 11 z seniora? Z ciekawości pytam, bo nie mogę znaleźć

 • anonim
  Kuba

  Szukałem i znalazłem :)

 • anonim
  @Adam

  Doszłeś do tego tylko za pomocą internetu?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).