FC w Kuopio: Zniszczoł najlepszy w serii próbnej

 • 2016-08-19 18:28

Podobnie jak w czwartek, także i tym razem Aleksander Zniszczoł został najlepszym zawodnikiem serii próbnej poprzedzającej konkurs z cyklu FIS Cup w fińskim Kuopio. Na obiekcie Puijo panują zmienne warunki wietrzne, które mogą mieć spory wpływ na wyniki piątkowej rywalizacji. Aktualnie trwa pierwsza seria oceniana.

Wiślanin oddał zdecydowanie najdłuższy skok przed zawodami. Rezultat Zniszczoła to 126 metrów. 22-latek jako jedyny zbliżył się do linii wyznaczającej rozmiar areny dzisiejszych zmagań. Druga nota przypadła Yukenowi Iwasie. Triumfator inauguracyjnych zawodów w Villach, tym razem o pół metra przekroczył punkt konstrukcyjny usytuowany na 120. metrze. Jego strata do Polaka wyniosła 7,2 pkt. Czołową trójkę zamknął najlepszy z reprezentantów gospodarzy - Janne Korhonen. Fin zakończył lot na 117. metrze.

Nazwiska kolejnych polskich kadrowiczów znalazły się w drugiej dziesiątce. Bartosz Czyż (105,5 metra), Jan Ziobro (105 metrów) i Bartłomiej Kłusek (103 metry) zajęli kolejno 14., 16., i 18. miejsce.

Zaledwie 90,5 metra uzyskali Krzysztof Miętus i Przemysław Kantyka. Dało im to lokaty pod koniec czwartej i piątek dziesiątki.

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki serii próbnej

Skrócone wyniki serii próbnej FC w Kuopio (HS 127); 19.08.2016
Lp.ZawodnikKrajOdl.Nota
1 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 126.0 67.3
2 IWASA Yuken JPN 120.5 60.1
3 KORHONEN Janne FIN 117.0 56.3
4 FUCHS Tim GER 120.5 53.8
5 BRESADOLA Davide ITA 114.5 45.2
6 SUMSTAD Are NOR 110.5 42.2
7 DI LENARDO Zeno ITA 110.5 42.1
8 ALAMOMMO Andreas FIN 106.5 35.4
9 MIETTINEN Juha FIN 117.0 35.2
10 NAZAROW Michaił RUS 112.0 35.1
14 CZYŻ Bartosz POL 105.5 33.6
16 ZIOBRO Jan POL 105.0 33.1
18 KŁUSEK Bartłomiej POL 103.0 32.8
38 MIĘTUS Krzysztof POL 90.5 11.9
48 KANTYKA Przemysław POL 90.5 5.0

Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2683) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  Żaparow ładnie w 1 serii.

 • lol początkujący
  I. seria

  1. Ziobro, 4. Zniszczoł, 15. Kłusek, 17. Kantyka, 21. Miętus, 57. Czyż

 • Stefan początkujący

  Dziwnie widzieć ponownie jego nazwisko w tytule. Jednak jest to tylko FC więc nadal bez rewelacji...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).