FC w Hinterzarten: Osterc i Kastelik najlepsi w serii próbnej

 • 2016-09-18 13:07

Aljaz Osterc i Dominik Kastelik wygrali serię próbną przed niedzielnymi zawodami z cyklu FIS Cup w niemieckim Hinterzarten. W Badenii-Wirtembergii od rana pada deszcz, a termometry wskazują 11 stopni Celsjusza. Mimo niekorzystnych prognoz meteorologicznych, wiatr jest niemal niewyczuwalny. Kilka minut po godzinie 12 rozpoczęła się pierwsza seria konkursowa.

Słoweniec oraz Polak w rundzie poprzedzającej konkurs poszybowali na 104. metr. Dokonali tego z 18. belki startowej, a więc z tej samej, z której przeprowadzono całą serię próbną. Metr bliżej wylądował trzeci w tabeli - Felix Hoffmann.

Z dobrej strony zaprezentował się ponownie Paweł Wąsek. Podopieczny Macieja Maciusiaka lotem na 102. metr zapewnił sobie czwartą lokatę - ex aequo z Yukenem Iwasą.

Pozostali Biało-Czerwoni znaleźli się w trzeciej, czwartej i piątej dziesiątce.

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki serii próbnej

Skrócone wyniki serii próbnej FC w Hinterzarten (HS 108); 18.09.2016
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1 OSTERC Aljaz SLO 104.0
1 KASTELIK Dominik POL 104.0
3 HOFFMANN Felix GER 103.0
4 IWASA Yuken JPN 102.0
4 WĄSEK Paweł POL 102.0
6 MAYLAENDER Dominik GER 101.5
6 SEIDL Fabian GER 101.5
6 FREDHEIM Kenneth Henningsmo NOR 101.5
9 VARESCO Daniele ITA 101.0
9 ZAJC Timi SLO 101.0
24 LEJA Krzysztof POL 97.5
31 BIELA Stanisław POL 96.0
31 ZAPOTOCZNY Andrzej POL 96.0
33 CZYŻ Bartosz POL 95.5
37 PILCH Tomasz POL 95.0
42 SKUPIEŃ Damian POL 94.0
47 BUKOWSKI Łukasz POL 93.5

Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3566) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • dejw profesor
  @Harnaś

  http://www.ewoxx.com/Lists/10530/1461/2017JP3824RL.pdf

 • anonim
  dejw

  Można prosić link do wyników?
  Z góry dzięki.
  HEJ!

 • dejw profesor

  A po drugiej wyszedł podobny dramat jak w Stams. Trójka punktujących w trzeciej dziesiątce. Iwasa przed Huberem, i w sumie pięciu zawodników na podium.

 • lol początkujący

  Po I serii troche słabo, w dodatku Kastelik DSQ.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).