FC w Rasnovie: Hahn najlepszy w serii próbnej, dobre skoki Polaków

 • 2016-10-02 10:15

Julian Hahn z wynikiem 97 m zajął pierwsze miejsce w serii próbnej przed niedzielnym konkursem FIS Cup w Rasnovie (HS100). Tuż za reprezentantem Niemiec znalazł się Krzysztof Leja (95 m), zaś w czołowej piętnastce znalazło się sześciu Polaków.

Tuż za Julianem Hahnem (97 m) i Krzysztofem Leją (95 m), na trzecim miejscu uplasował się Felix Hoffmann (94,5 m). Na czwartej pozycji sklasyfikowanych zostało ex aequo trzech Polaków - Paweł Wąsek, Bartosz Czyż i Tomasz Pilch (po 94 m).

Jedenaste miejsce zajął Dominik Kastelik (90,5 m), piętnasty był Dawid Jarząbek (89,5 m), zaś trzydziesty drugi - Łukasz Bukowski (84 m).

Serię próbną rozegrano z 31. i 29. belki startowej.

Początek pierwszej rundy konkursowej o godzinie 9:30 czasu polskiego, tuż po pierwszej serii zawodów pań.

Zobacz pełne wyniki serii próbnej FIS Cup w Rasnovie >>

Skrócone wyniki serii próbnej FC w Rasnovie (HS100); 02.10.2016
NrZawodnikKrajRocznik
1 HAHN Julian GER 97.0
2 LEJA Krzysztof POL 95.0
3 HOFFMANN Felix GER 94.5
4 WĄSEK Paweł POL 94.0
4 CZYŻ Bartosz POL 94.0
4 PILCH Tomasz POL 94.0
7 HEINRICH Tim GER 93.0
8 WAGNER Lukas GER 91.0
8 HUBER Stefan AUT 91.0
8 MODIC Andraz SLO 91.0
11 KASTELIK Dominik POL 90.5
15 JARZĄBEK Dawid POL 89.5
32 BUKOWSKI Łukasz POL 84.0

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1900) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).