Nakamura i Seto mistrzami Japonii na skoczni normalnej

 • 2016-11-13 13:35

Niespodziewane rozstrzygnięcia przyniosły ostatnie letnie zawody w Japonii. W ramach mistrzostw Kraju Kwitnącej Wiśni, złote medale na obiekcie HS 106 w Zao zdobyli Naoki Nakamura i Yuka Seto. Złoci medaliści z dużej skoczni z Hakuby - Taku Takeuchi i Sara Takanashi, tym razem musieli zadowolić się srebrnymi krążkami. Konkurs mężczyzn skadał się tylko z jednej serii z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Więcej informacji wkrótce...

Czołówka konkursu mężczyzn:

1. Naoki Nakamura

2. Taku Takeuchi

3. Daiki Ito

Czołówka konkursu kobiet:

1. Yuka Seto

2. Sara Takanashi

3. Kaori Iwabuchi


Dominik Formela, źródło: news.biglobe.ne.jp
oglądalność: (4312) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • pawel96 profesor

  Więcej informacji wkrótce... ;)

 • anonim
  Do Redakcji

  Wrzućcie tabelkę z wynikami żeby "za rok" to jakoś wyglądało:

  http://www.ski-yamagata.jp/20161112zennihon-jump/20161113-normalhill-m.pdf


  http://www.ski-yamagata.jp/20161112zennihon-jump/20161113-normalhill-f.pdf

 • Kocurello1 doświadczony
  Hahaha

  Kłusek jest większym anonimem niż nakamura

 • dejw profesor

  Nakamura to przecież drużynowy medalista MŚJ z Rasnowa oraz skoczek już z punktami PŚ - zdobył je w Sapporo minionej zimy. Tak więc nie jest to żaden anonim.

 • HKS początkujący

  @???
  Ok dzięki, może też wrzucą męskie wideo. Patrząc że Takanashi też przegrała to raczej takie ciekawostkowe te wyniki.

 • Kolos profesor

  Dośc sensacyjne wyniki, zwłaszcza u kobiet, Choć Yuka Seto to nie anonim w skokach kobiet.

  Natomiast skąd się wziął ten Naoki Nakamura??

 • anonim
  @HKS

  Tutaj masz noty pierwszej szóstki-https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15056330_1356413237733652_1829669650096531459_n.jpg?oh=4bb625c0da8c5802f274cf5f30588a05&oe=58D4F796

  Ułomna forma,ale zawsze coś :).

  @janpan
  Skakali na igielicie- ht tps://www.youtube.com/watch?v=JNE-n3F8pWI


 • Szychu początkujący
  @janpan

  Akurat te zawody były rozgrywane na igelicie. Oglądałem te zawody na żywo, więc wiem :P

  Trzeba powiedzieć, że te rozstrzygnięcia są zaskakujące. Ale i warunki tutaj zrobiły swoje.

 • HKS początkujący

  @???
  A masz jakieś pełne wyniki? Liczyłem, że Nakamura albo Sato "odpalą" przed tym cyklem japońskich zawodów, ale ostatnio Nakamura skakał regularnie na połowę drugiej dziesiątki a nagle wygrał. Chyba niezbyt wiarygodny ten konkurs.

 • anonim

  "Niespodziewane rozstrzygnięcia przyniosły ostatnie letnie zawody w Japonii."

  To nie były letnie zawody. Skakali na śniegu, dlatego też odbyła się tylko jedna seria u mężczyzn, bo śnieg i tory się topiły.

 • kkkk weteran
  BRAWO!

  Wielkie brawa dla Nakamury.

 • anonim

  Drugą serię odwołano z powodu tego,że tory zaczęły się topić.

  Kasai i R.Kobayashi nie brali udziału,bo jutro Tsuchiya Home zaczyna zgrupowanie w Finlandii.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).