Kruczek dokonał wyboru: Colloredo i Bresadola wystąpią w PŚ w Ruce

 • 2016-11-19 17:51

Trener włoskiej kadry narodowej Łukasz Kruczek zdecydował, że podczas inauguracyjnego weekendu Pucharu Świata w Ruce Włochy reprezentować będą Sebastiano Colloredo i Davide Bresadola.


Swoją decyzję Kruczek ogłosił wczoraj, tuż po zakończeniu czterodniowego zgrupowania w Ramsau, w którym udział wzięli członkowie włoskich kadr A, B i C. Co ciekawe, Bresadola, nominalnie skoczek z grupy B, okazał się podczas finalnego zgrupowania lepszy od Alexa Insama (formalnie – kadra A) i to on będzie miał szansę zaprezentować się w Ruce.

Wczoraj Ramsau opuścili Włosi, a dziś dotarły tam… Włoszki. Reprezentantki Italii w składzie Elena Runggaldier, Roberta D’Agostina, Lara Malsiner i Manuela Malsiner pod okiem trenerów Janko Zwittera i Romeda Morodera przygotowują się tam do pierwszych zawodów Pucharu Świata Pań w sezonie zimowym. Te odbędą się w dniach 2-3 grudnia w norweskim Lillehammer. Włoskie zawodniczki zostaną w Ramsau do czwartku, 24 listopada.


Katarzyna Lipska, źródło: Fisi.org
oglądalność: (9224) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  @?44?

  Za to Włosi w Lgp dostawali baty od USA i Kanady.

 • anonim
  @skispringen

  Jak na razie to twój rodak Horngacher dokonał czegoś niesamowitego,czyli dostał wpie*rdol od Włochów na własnej skoczni w Pucharze Kontynentalnym w Wiśle.Wydawało się to niemożliwe,ale jednak Niemiec potrafi:).

 • kkkk weteran
  Jak czytam te komentarze...

  to po prostu krew mnie zalewa. Wszyscy z was to wielcy znawcy, a w szczególności ty @koala. Moim zdaniem to będzie najlepszy sezon dla Italii od czasów Cecona.

 • anonim

  Licytujemy. Czy Kruczek pobije 4 punkty z lata. Stawiam na nie.

 • HKS początkujący

  Kruczek się niczym nie ratuje, bo przecież on trenował z Colloredo. We Włoszech/Szwajcarii/Austrii te składy kadr nie są równoznaczne z grupą szkoleniową, więc w ogólnie nie powinno się posługiwać takimi terminami w newsach - w Norwegii czy w Polsce ma to już ogromne znaczenie, bo kadra A i B są w dużej mierze odizolowane od siebie.

  A z takich "egzotycznych" składów, to Rosjanie na PK lecą betonem i też we 4 z 3 miejscami - Bażenow, Maksimoczkin, Romaszow, Bojarnicew.

 • EmiI profesor

  Ludzie... Kruczek ma pod opieką wszystkich seniorów objętych centralnym szkoleniem w tym Bresadole. Kadra A i B to tylko umowna nazwa na podstawie wyników z ubiegłego sezonu.

 • Petter bywalec
  Kruczek

  W pierwszej chwili sobie myślę: przecież już dawno jest znany skład Polaków na Kuusamo...

  Dobre jest też to, że Kruczek ratuje się zawodnikiem z kadry B.

 • Kocurello1 doświadczony
  Konkurs w Rovaniemi

  1 Maeaettae
  2 Kasai
  2 Asikainen
  4 Krohonen
  5 Ahonen

 • anonim
  .

  U Kruczka jak zwykle, kadra B lepsza od A xd

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).