Adam Małysz: "Nie wolno tego bagatelizować"

 • 2017-01-21 02:19

Swoimi spostrzeżeniami na temat piątkowych serii w Zakopanem z dziennikarzami podzielił się m.in. Adam Małysz. Dyrektor-koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim stwierdził, że to w zawodach polscy skoczkowie pokażą sto procent możliwości, co zaowocuje walką o wygraną w zmaganiach drużynowych.

- Zawsze wyciąga się jakiegoś asa z rękawa dopiero na zawody. Zobaczymy w sobotę. Ja jestem spokojny. Mimo wszystko, to naprawdę były niezłe skoki. Wiadomą sprawą jest, że to w zawodach skacze się w najlepszym sprzęcie. W treningach oddaje się dobre próby, ale chcąc w odlecieć w konkursie, trzeba mieć jakąś rezerwę. Jutro będzie ona zapewne wykorzystana.

Czy po jednym z piątkowych skoków Kamil Stoch ponownie odczuwał ból w kolanie? - Bolało, ale słuchałem Kamila i mówił, że nie ma głębokiego urazu, ale jest pewien problem, który stale mu doskwiera. Nie jest to nic groźnego, więc potrzebuje on nieco odpoczynku. Teraz go nie ma, więc trzeba go szanować jak najwięcej. Kamil nie czuje tego przy innych ćwiczeniach. Ból pojawia się tylko na skoczni, w przypadku głębokiego dociśnięcia przy lądowaniu. Podczas przebierania się po skoku już jest lepiej, a idąc do szatni w ogóle tego nie czuje. Nie wolno tego bagatelizować, ale teraz nie jest czas na to, aby cokolwiek w tym kierunku robić, bo można tylko pogorszyć sprawę. Kamil musi oszczędzać to kolano.

Korespondencja z Zakopanego, Dominik Formela i Paweł Guzik


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5511) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • erytrocyt_ka profesor
  @neonek18

  Już dawno zauważyłam, że dziennikarze nie słuchają uważnie co się do nich mówi, a Kamila to już w szczególności. Powielają często jakieś głupie pytania, gdzie z góry mniej więcej wiem, co Kamil odpowie, bo już kolejny raz jest wałkowana ta sama kwestia, tylko pytanie zadane może trochę innymi słowami.

 • neonek18 doświadczony
  Kolano Stocha

  Zaczyna mnie drażnić ten temat. W kółko to samo gadane. Wiadomo że Kamil musi w końcu doleczyć to kolano,ale miał nogę prześwietlaną w Innsbrucku i rezonans magnetyczny w Nowym Targu i nic nie wykazało. Kamil sam mówił że będzie się łapał za kolano a raz nie. Nie ma co siać zamętu ani nie potrzebnie panikować. Skończy się sezon to Kamil wyleczy to Kolano. Teraz nie ma na to czasu i tyle
  P.S Słucham tych wywiadów i ci dziennikarze to DNO,skoczkowie mają naprawdę dużo do nich cierpliwości.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).