FC w Eau Claire: Seria próbna dla Seto i Iwasy

 • 2017-01-28 20:00

Japonka Rio Seto (78,5 m) wśród pań i jej rodak Yuken Iwasa (92 m) wśród panów okazali się najlepsi w seriach próbnych przed sobotnimi konkursami FIS Cup w amerykańskim Eau Claire (HS95). Początek zawodów o godzinie 19:00 czasu polskiego.

W serii próbnej pań pierwsze miejsce zajęła Rio Seto. Reprezentantka Japonii uzyskała rezultat 78,5 m i wyprzedziła swoje rodaczki - zwyciężczynię z piątku, Fumikę Segawę (76,5 m) oraz Minami Watanabe (74,5 m).

Wśród panów najlepszy okazał się Yuken Iwasa. Japończyk wylądował na 92 metrze i pokonał Austriaka Patricka Koglera (91 m) oraz Fina Eetu Nousiainena (90,5 m).

Początek pierwszej serii konkursowej o godzinie 19:00 czasu polskiego. Organizatorzy przygotowali dla kibiców stream z zawodów >>

Zobacz pełne wyniki serii próbnej panów >>

Skrócone wyniki serii próbnej FC w Eau Claire (HS95); 28.01.2017
NrZawodnikKrajOdl.Belka
1 IWASA Yuken JPN 92.0 4
2 KOGLER Patrick AUT 91.0 4
3 NOUSIAINEN Eetu FIN 90.5 4
4 INSAM Alex ITA 90.0 4
5 ALAMOMMO Andreas FIN 89.0 4
5 FABIJAN Nik SLO 89.0 4
7 BAER Moritz GER 88.5 4
8 BOGATAJ Tine SLO 88.0 4
9 ROMBACH Sebastian GER 87.0 4
10 KYTOESAHO Niko FIN 86.5 4
10 LACKNER Thomas AUT 86.5 4
10 BIRCHLER Tobias GER 86.5 4

Wyniki serii próbnej FC Pań w Eau Claire (HS95); 28.01.2017
NrZawodniczkaKrajOdl.Belka
1 SETO Rio JPN 78.5 9
2 SEGAWA Fumika JPN 76.5 8
3 WATANABE Minami JPN 74.5 9
4 MARUYAMA Nozomi JPN 72.5 8
5 SDIERŻYKOWA Waltentyna KAZ 72.5 8
6 SANKEY Logan USA 72.0 9
7 LARSON Cara USA 70.0 9
8 MACUGA Samantha USA 69.0 9
9 ARMSTRONG Gabriella USA 67.0 9
10 HOFFMANN Anna USA 64.0 9
11 NESTER Sophia USA 60.0 9
12 IMMENS Mollie USA 55.5 9

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2100) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Dinospeed16 początkujący

  Przynajmniej w FIS Cupie 3 Finów w TOP 10. Dobry skok Insama.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).