Pogodowe zagrożenie w Harrachovie

 • 2002-03-07 13:27
Nie jest w tym roku pogoda łaskawa dla organizatorów konkursów skoków w Harrachovie.
Nie odbył się zaplanowany na dziś trening. Jutrzejszy także stoi pod znakiem zapytania.

W Harrachovie wieje dziś z prędkością około 50 km/h, a także pada deszcz. W tej sytuacji, trening został przełożony na jutro na godzinę 9:30, a tuż po nim odbędą się kwalifikacje.
Jednak prognozy na jutro także nie napawają optymizmem.
Trudno więc dziś powiedzieć, czy również i w piątek nie zostaną odwołane skoki...

Tymczasem wczoraj trenowali na "Czertaku" czescy skoczkowie, jednak wówczas nie było prawie wiatru.
Skoki oddało 18-tu zawodników, z których najdalej poszybował Ales Vodsedalek- 177m.

Miejmy nadzieję, że wiatr nie zepsuje tej wspaniałej uczty dla fanów skoków, jaką niewątpliwie są MŚ w Lotach Narciarskich.

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4839) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  treningi w Harrachovie

  Tamte MŚL rzeczywiście stały pod znakiem wiatru. Na szczęście nie powtórzyła się sytuacja z Vikersund 2000. A co do tego treningu Czechów to pierwszy raz słyszę nazwisko Vodsedalek może to byli jacyś przedskoczkowie czy coś tego rodzaju, zwłaszcza że odległość niezbyt imponująca.

 • anonim
  1

  Jestem pierwszy. Przeczytajcie moją opinię na temat Niemcy obawiają się polskich kibiców i napiszcie co o tym myślicie. Jestem ciekawy czy macie podobne zdanie.

 • anonim
  2

  Zgadzam sie z twoim zdaniem .To wszystko to niemiecka propagandaa Harrachowie biedzie powyurka.

 • anonim
  Ale ściema!!!!!!!

  Te skoki są do ****!!!!!!!!!!!!!!(autocenzura)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).