Piątek, 07 września 2018, 09:25

LGP Pań w Czajkowskim: Seyfarth i Klinec najlepsze na treningach

Juliane Seyfarth
Juliane Seyfarth
fot. Tadeusz Mieczyński

Juliane Seyfarth oddała zdecydowanie najdłuższe skoki podczas piątkowego treningu kobiet na obiekcie Śnieżynka (HS140) w rosyjskim Czajkowskim. Niemka jako jedyna przekraczała dziś granicę 130. metra. W trzeciej serii, pod jej nieobecność, najlepiej spisała się Słowenka Ema Klinec. Na rozbiegu zabrakło Austriaczek, których narty wciąż nie dotarły do Czajkowskiego.

I seria:

Aktualna mistrzyni Niemiec z 20. belki startowej poszybowała na 131. metr, co jest nieoficjalnym żeńskim rekordem użytkowanej dziś areny. Drugie miejsce zajęła Sara Takanashi (122 metry; 16. belka), a za liderką cyklu sklasyfikowana została Ema Klinec (118 metrów; 19. belka).

Na miejscach 4-5 znalazły się Norweżki: Maren Lundby (118 metrów; 17. belka) i Anna Odine Stroem (115 metrów; 20. belka). Identyczną notę, co Stroem, uzyskała też Ursa Bogataj ze Słowenii (114,5 metra; 20. belka).

II seria:

Kolejna seria przyniosła drobne przetasowania na czele tabeli, z wyjątkiem jej szczytu. Tutaj ponownie pojawiła się 28-letnia Seyfarth, która o pół metra poprawiła swój dotychczasowy rekord. Tym razem Niemka ruszała z platformy nr 18. Drugą notę uzyskała Lundby (126 metrów; 16. belka), a trzecią Takanashi (116 metrów; 15. belka).

Czwarte miejsce, po dużej kompensacie za sprzyjający wiatr, zajęła Klinec (125 metrów; 16. belka). Za jej plecami były jej rodaczki - Jerneja Brecl (118,5 metra; 20. belka) i Spela Rogelj (112,5 metra; 18. belka).

III seria:

W rundzie, która zastąpiła zbędne dziś kwalifikacje, ze zdecydowanie najlepszej strony pokazała się Klinec. 20-latka skoczyła 128,5 metra. Druga była Takanashi (118 metrów), a trzecia Lundby (116 metrów). Wspomniana trójka rozpoczynała próby z 17. belki startowej.

Punktualnie o 12:00 czasu polskiego rozpocznie się oficjalny trening mężczyzn. Listę startową znajdziecie >>>TUTAJ<<<.

Kliknij, aby zobaczyć protokół FIS z wynikami oficjalnego treningu kobiet >>>

Wyniki I treningu LGP Pań w Czajkowskim (HS140); 07.09.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 29 SEYFARTH Juliane 131.0 20 91.2 -11.0 59.8
2 32 TAKANASHI Sara 122.0 16 90.1 -6.3 52.0
3 30 KLINEC Ema 118.0 19 91.8 -9.3 41.8
4 31 LUNDBY Maren 118.0 17 91.1 -11.2 39.9
5 26 STROEM Anna Odine 115.0 20 92.7 -10.2 31.8
5 22 BOGATAJ Ursa 114.5 20 91.9 -9.3 31.8
7 20 BRECL Jerneja 114.0 20 91.8 -11.2 29.0
8 1 IAKOVLEVA Mariia 111.0 20 91.0 -10.7 24.1
9 19 BARANTCEVA Aleksandra 111.0 20 91.5 -11.3 23.5
10 17 MARUYAMA Nozomi 103.0 20 90.6 -6.5 13.9
11 24 TIKHONOVA Sofia 103.5 20 91.3 -7.9 13.4
12 25 ROGELJ Spela 103.5 20 91.5 -9.2 12.1
13 9 REISCH Agnes 101.0 20 91.9 -5.6 11.2
14 13 GERAGHTY-MOATS Tara 99.5 20 91.0 -9.2 4.9
15 7 ENGLUND Nita 95.0 20 92.0 -5.2 0.8
16 18 KUSTOVA Alexandra 94.5 20 90.5 -5.0 0.1
17 23 HESSLER Pauline 94.0 20 90.2 -6.1
17 21 AVVAKUMOVA Irina 97.5 20 90.7 -13.0
17 16 IAKOVLEVA Lidiia 85.0 20 90.4 -10.5
17 15 SDERZHIKOVA Valentina 98.5 20 91.8 -12.6
17 14 KABLUKOVA Ksenia 92.5 20 90.9 -8.2
17 12 IGARASHI Ayaka 98.0 20 91.6 -11.4
17 11 SHISHKINA Veronika 65.5 20 88.1 -3.8
17 10 KAMODA Ayuka 82.5 20 89.0 -2.5
17 8 MIKASE Ren 88.5 20 91.7 -4.7
17 6 TUKHTAEVA Alina 68.5 20 90.4 -9.4
17 5 SHIGENO Misaki 89.0 20 90.3 -11.7
17 4 ZHUKOVA Anna 82.5 20 90.4 -8.5
17 3 SHPYNEVA Anna 88.5 20 89.0 -9.6
17 2 NADYMOVA Stefaniya 96.0 20 90.3 -8.3
27 HOELZL Chiara DNS
28 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline DNS
Wyniki II treningu LGP Pań w Czajkowskim (HS140); 07.09.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 29 SEYFARTH Juliane 131.5 18 90.6 -13.0 66.1
2 31 LUNDBY Maren 126.0 16 90.7 -12.2 64.4
3 32 TAKANASHI Sara 116.0 15 89.7 -6.4 55.9
4 30 KLINEC Ema 125.0 16 90.8 -19.1 55.7
5 20 BRECL Jerneja 118.5 20 92.2 -1.3 47.0
6 25 ROGELJ Spela 112.5 18 91.9 -9.1 35.8
7 26 STROEM Anna Odine 111.0 18 92.3 -6.6 35.6
8 23 HESSLER Pauline 112.0 18 90.8 -11.2 32.8
9 22 BOGATAJ Ursa 109.0 18 91.6 -7.2 31.4
10 21 AVVAKUMOVA Irina 113.0 20 91.1 -8.0 30.4
11 24 TIKHONOVA Sofia 108.0 18 91.9 -8.3 28.5
12 17 MARUYAMA Nozomi 111.0 20 91.7 -7.4 27.4
13 19 BARANTCEVA Aleksandra 108.5 20 91.7 -3.7 26.6
14 18 KUSTOVA Alexandra 105.5 20 90.5 -7.9 17.0
15 13 GERAGHTY-MOATS Tara 104.0 20 90.9 -7.1 15.1
16 1 IAKOVLEVA Mariia 105.0 20 91.0 -10.0 14.0
17 15 SDERZHIKOVA Valentina 103.5 20 91.9 -8.3 13.0
18 5 SHIGENO Misaki 103.5 20 91.1 -8.9 12.4
19 9 REISCH Agnes 104.0 20 92.2 -10.5 11.7
19 2 NADYMOVA Stefaniya 103.0 20 90.6 -8.7 11.7
21 16 IAKOVLEVA Lidiia 96.5 20 90.9 -9.3
21 14 KABLUKOVA Ksenia 94.0 20 91.4 -5.1
21 12 IGARASHI Ayaka 97.5 20 91.2 -15.0
21 11 SHISHKINA Veronika 85.0 20 88.6 -8.9
21 10 KAMODA Ayuka 80.0 20 89.2 -12.3
21 8 MIKASE Ren 92.5 20 91.2 -14.8
21 7 ENGLUND Nita 95.5 20 91.9 -12.6
21 6 TUKHTAEVA Alina 71.0 20 90.9 -11.6
21 4 ZHUKOVA Anna 89.5 20 90.4 -14.1
21 3 SHPYNEVA Anna 91.0 20 90.2 -10.5
27 HOELZL Chiara DNS
28 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline DNS
Wyniki III treningu LGP Pań w Czajkowskim (HS140); 07.09.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 30 KLINEC Ema 128.5 17 91.2 -15.9 54.1
2 32 TAKANASHI Sara 118.0 17 90.4 -3.7 47.4
3 31 LUNDBY Maren 116.0 17 91.3 -4.9 42.6
4 20 BRECL Jerneja 117.0 18 91.7 -5.4 40.2
5 26 STROEM Anna Odine 119.0 18 92.5 -13.8 35.4
6 19 BARANTCEVA Aleksandra 107.5 18 91.3 -3.7 24.8
7 25 ROGELJ Spela 110.5 18 91.0 -9.5 24.4
8 17 MARUYAMA Nozomi 109.5 18 90.8 -9.7 22.4
9 24 TIKHONOVA Sofia 109.5 18 91.3 -11.2 20.9
10 22 BOGATAJ Ursa 107.0 18 91.4 -7.2 20.4
11 21 AVVAKUMOVA Irina 104.0 18 90.9 -2.2 20.0
12 13 GERAGHTY-MOATS Tara 108.0 18 90.4 -9.5 19.9
13 18 KUSTOVA Alexandra 104.5 18 90.0 -8.0 15.1
14 3 SHPYNEVA Anna 103.0 18 89.6 -9.0 11.4
15 15 SDERZHIKOVA Valentina 102.0 18 91.5 -7.3 11.3
16 5 SHIGENO Misaki 102.5 18 90.9 -9.0 10.5
17 23 HESSLER Pauline 99.0 18 90.4 -4.1 9.1
18 2 NADYMOVA Stefaniya 103.5 18 89.9 -14.4 6.9
19 16 IAKOVLEVA Lidiia 95.0 18 90.6 -7.1
19 14 KABLUKOVA Ksenia 89.0 18 91.2 -10.3
19 12 IGARASHI Ayaka 97.5 18 90.6 -11.2
19 11 SHISHKINA Veronika 78.0 18 88.3 -16.0
19 10 KAMODA Ayuka 82.0 18 89.2 -12.9
19 9 REISCH Agnes 95.5 18 91.5 -7.1
19 8 MIKASE Ren 89.0 18 90.9 -6.4
19 7 ENGLUND Nita 95.0 18 91.7 -14.5
19 6 TUKHTAEVA Alina 76.0 18 90.8 -4.9
19 4 ZHUKOVA Anna 78.0 18 90.3 -0.3
19 1 IAKOVLEVA Mariia 95.5 18 89.9 -8.5
27 HOELZL Chiara DNS
28 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline DNS
29 SEYFARTH Juliane DNS
chaikovsky_training_freitag_2018-0001.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0001.jpg
1/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0003.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0003.jpg
2/33
Juliane Seyfarth
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0004.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0004.jpg
3/33
Sara Takanashi
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0005.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0005.jpg
4/33
Agnes Reisch
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0006.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0006.jpg
5/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0007.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0007.jpg
6/33
Ayuka Kamoda
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0008.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0008.jpg
7/33
Tara Geraghty-Moats
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0009.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0009.jpg
8/33
Aleksandra Barantceva
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0011.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0011.jpg
9/33
Irina Avvakumova
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0012.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0012.jpg
10/33
Sofia TikhonovaIrina Avvakumova
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0014.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0014.jpg
11/33
Ayaka Igarashi
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0015.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0015.jpg
12/33
Juliane Seyfarth
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0017.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0017.jpg
13/33
Sara Takanashi
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0018.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0018.jpg
14/33
Maren Lundby
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0019.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0019.jpg
15/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0021.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0021.jpg
16/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0022.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0022.jpg
17/33
Juliane Seyfarth
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0028.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0028.jpg
18/33
Maren Lundby
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0036.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0036.jpg
19/33
Anna Odine Stroem
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0038.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0038.jpg
20/33
Nita Englund
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0040.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0040.jpg
21/33
Sara Takanashi
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0041.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0041.jpg
22/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0045.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0045.jpg
23/33
Spela Rogelj
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0048.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0048.jpg
24/33
Spela Rogelj
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0049.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0049.jpg
25/33
Juliane Seyfarth
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0054.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0054.jpg
26/33
Sara Takanashi
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0055.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0055.jpg
27/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0056.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0056.jpg
28/33
Irina Avvakumova
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0058.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0058.jpg
29/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0059.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0059.jpg
30/33
Pauline Hessler
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0063.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0063.jpg
31/33
Sara Takanashi
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0064.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0064.jpg
32/33
Anna Odine Stroem
07.09.2018Fot. Horst Nilgen
chaikovsky_training_freitag_2018-0067.jpg chaikovsky_training_freitag_2018-0067.jpg
33/33
07.09.2018Fot. Horst Nilgen


Dominik Formela, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1994) ilość komentarzy: (0)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl