Już 22 i 23 września - Puchar Solidarności w Zakopanem!

 • 2018-09-11 20:53

Już po raz dziesiąty Region Małopolski NSZZ Solidarność, wspólnie z Tatrzańskim Związkiem Narciarskim oraz Centralnym Ośrodkiem Sportu Zakopane organizuje X Puchar Solidarności pod honorowym patronatem Izabeli i Adama Małyszów, pamięci Lecha Nadarkiewicza. Impreza odbędzie się w ramach Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem, w dniach 22-23 września.

Zawody zapowiadają się bardzo emocjonująco, a organizatorzy liczą, że wśród uczestników nie zabraknie znanych skoczków z całego świata. Na starcie zobaczymy oczywiście wielu naszych reprezentantów, którzy na własnym obiekcie będą chcieli powalczyć o czołowe lokaty.

Sobotnie zmagania na Wielkiej Krokwi przewidziano na godz. 18:00 (16:30 seria próbna), a w niedzielę konkurs ma rozpocząć się o 11:00 (9:30 - seria próbna).Wejściówki na zawody będzie można nabyć po bardzo atrakcyjnych cenach. Za dwudniowy karnet normalny zapłacimy jedynie 15 PLN, a za ulgowy - 10 PLN. W przypadku wejściówek na pojedyncze dni zmagań - koszt będzie wynosił odpowiednio 10 PLN (bilet normalny) i 5 PLN (bilet ulgowy).

Bilety będzie można nabyć na Wielkiej Krokwi, od godz. 9:00, w dniu zawodów (22 i 23 września).

Dodatkowo w ramach imprezy, dniu 22.09.2018 (sobota) w godz. 10.00-14.00 multi-sportowe Otwarte Zawody Dzieci i Młodzieży: "SOLIDARNI Z HANDICAP’EM" /stadion wielofunkcyjny COS OPO Zakopane/ organizowane wspólnie z Fundacją Handicap M. Tlałki-Długosz. Udział w zawodach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się w dniu zawodów, na godzinę przed startem.

PROGRAM ZAWODÓW:

Sobota, 22.09.2018
10:00 - Odprawa techniczna
15:00 - Oficjalny trening
16:30 - Seria próbna
18:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 23.09.2018
9:30 - Seria próbna
11:00 - Pierwsza seria konkursowa

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna

oglądalność: (5337) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).