Skład Polaków na FIS Cup w Rasnovie

 • 2018-09-12 15:39

W najbliższy weekend w Rasnovie (HS97) rozegrane zostaną ostatnie letnie konkursy w ramach cyklu FIS Cup w sezonie 2018/2019. W Rumunii zaprezentuje się dwunastoosobowa reprezentacja Polski.

Trener Wojciech Topór postanowił, iż w zawodach w Rasnovie weźmie udział niemal cała kadra juniorów. W miejsce Kacpra Juroszka, który wystąpi w zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego w Oslo, do Rumunii pojedzie zawodnik kadry B, Bartosz Czyż. Dodatkowo wystartuje Wiktor Pękala, dla którego będzie to debiut w zagranicznych zawodach w ramach FIS Cup.

W Rumunii zaprezentuje się ponadto czteroosobowa kadra pań. Trener Wojciech Tajner powołał na zawody Paulinę Cieślar, Nicole Konderlę, Magdalenę Pałasz oraz Annę Twardosz.

Zawody na skoczni Trambulină Valea Cărbunării (HS97) będą ostatnimi konkursami cyklu FIS Cup 2018/2019 na igelicie. Zawodnicy powrócą do rywalizacji w "III lidze" w dniach 14-15 grudnia w norweskim Notodden.

Skład Polski na FC w Rasnovie:

- Kacper Stosel (28. miejsce w klasyfikacji FC 2018/2019);

- Mateusz Gruszka (32. miejsce w klasyfikacji FC 2018/2019);

- Damian Skupień (39. miejsce w klasyfikacji FC 2018/2019);

- Bartosz Czyż (60. miejsce w klasyfikacji FC 2018/2019);

- Szymon Jojko;

- Karol Niemczyk;

- Szymon Pawłowski;

- Wiktor Pękala.

Skład Polski na FC Pań w Rasnovie:

- Anna Twardosz (28. miejsce w klasyfikacji FC Pań 2018/2019);

- Magdalena Pałasz (39. miejsce w klasyfikacji FC Pań 2018/2019);

- Paulina Cieślar (46. miejsce w klasyfikacji FC Pań 2018/2019);

- Nicole Konderla (51. miejsce w klasyfikacji FC Pań 2018/2019).

PROGRAM ZAWODÓW:

Sobota, 15.09.2018
7:00 - Odprawa techniczna
8:00 - Oficjalny trening kobiet
9:30 - Seria próbna kobiet
10:00 - Pierwsza seria konkursowa kobiet
12:30 - Oficjalny trening mężczyzn
14:00 - Seria próbna mężczyzn
15:00 - Pierwsza seria konkursowa mężczyzn

Niedziela, 16.09.2018
8:00 - Seria próbna kobiet
9:30 - Pierwsza seria konkursowa kobiet
12:00 - Seria próbna mężczyzn
13:00 - Pierwsza seria konkursowa mężczyzn

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna

oglądalność: (3617) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • FankaPilcha bywalec

  Dziwne, że Niżnik tym razem nie startuje. Chyba, że jest totalnie bez formy albo Topór chce dać szansę innemu na punkty.

 • Nowyskoczek5 profesor

  Ktos moze wie kiedy wroci Kamila Karpiel ?

 • Pjoter_63 stały bywalec

  Myślę że to bardzo dobry ruch że Skupniem lepiej walczyć w FC o punkty niż być w 5 dziesiątce na LPK Oslo.
  Niech se tam Stękała jedzie- i tak do cholerny nie mamy kogo tam posłać...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).