Sobota, 01 grudnia 2018, 16:55

P¦ Pań w Lillehammer: Seyfarth wygrywa kwalifikacje, konkurs bez Polek

Juliane Seyfarth
Juliane Seyfarth
fot. Tadeusz Mieczyński

Niemka Juliane Seyfarth z wynikiem 95,5 m wyciężyła w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu ¦wiata kobiet w Lillehammer (HS98). W zawodach zabraknie Polek. Dwie z trzech Biało-czerwonych zostały zdyskwalifikowane za nieprzepisowy kombinezon.

W kwalifikacjach najdalej poszybowała Juliane Seyfarth. Liderka Pucharu ¦wiata uzyskała 95,5 metra, dzięki czemu okazała się lepsza od Lidiji Jakowlewej (95 m) oraz Maren Lundby (94 m). Czwarta była Katharina Althaus (94,5 m), pi±ta Daniela Iraschko-Stolz (92 m), za¶ szósta Lara Malsiner (89,5 m).

W konkursie nie zobaczymy reprezentantek Polski. Anna Twardosz z wynikiem 77 metrów zajęła pięćdziesi±t± trzeci± pozycję. Kamila Karpiel i Kinga Rajda zostały zdyskwalifikowane za nieprzepisowy kombinezon.

Kwalifikacje rozegrano z 15. belki startowej.

Pocz±tek sobotniego konkursu o 17:15.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki kwalifikacji P¦ Pań w Lillehammer (HS98); 01.12.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 Q 62 SEYFARTH Juliane 95.5 15 87.8 53.5 12.4 136.9
2 Q 55 IAKOVLEVA Lidiia 95.0 15 88.2 51.5 9.8 131.3
3 Q 61 LUNDBY Maren 94.0 15 88.2 51.5 11.6 131.1
4 Q 59 ALTHAUS Katharina 94.5 15 88.2 53.5 8.5 131.0
5 Q 52 IRASCHKO-STOLZ Daniela 92.0 15 87.6 50.0 10.9 124.9
6 Q 47 MALSINER Lara 89.5 15 88.0 50.0 12.4 121.4
7 Q 48 HOELZL Chiara 91.0 15 87.3 50.5 8.3 120.8
8 Q 53 STROEM Anna Odine 88.0 15 88.3 50.5 14.1 120.6
9 Q 60 TAKANASHI Sara 86.5 15 87.3 51.0 15.3 119.3
10 Q 50 KRIZNAR Nika 89.5 15 87.8 49.0 9.9 117.9
11 Q 54 KLINEC Ema 88.0 15 87.7 50.0 11.2 117.2
12 Q 35 LI Xueyao 90.0 15 87.6 49.0 8.1 117.1
13 Q 39 RUPPRECHT Anna 89.0 15 87.9 50.5 7.3 115.8
14 Q 56 PINKELNIG Eva 86.5 15 87.2 48.5 14.2 115.7
15 Q 45 RUNGGALDIER Elena 87.5 15 87.8 50.0 9.7 114.7
16 Q 14 SHPYNEVA Anna 86.5 15 87.2 49.5 12.0 114.5
17 Q 37 AVOCAT GROS Oceane 86.0 15 87.6 50.0 12.3 114.3
18 Q 34 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 86.0 15 87.7 50.0 12.1 114.1
19 Q 22 SETO Yuka 86.5 15 87.8 49.5 11.0 113.5
20 Q 44 IWABUCHI Kaori 84.5 15 87.3 49.0 15.1 113.1
21 Q 49 ITO Yuki 87.5 15 87.0 51.0 6.1 112.1
22 Q 7 OPSETH Silje 87.0 15 88.1 48.5 9.5 112.0
23 Q 51 BOGATAJ Ursa 87.5 15 87.8 49.0 7.2 111.2
23 Q 38 HESSLER Pauline 87.0 15 88.0 50.5 6.7 111.2
25 Q 41 KUSTOVA Alexandra 85.5 15 87.9 48.0 11.6 110.6
26 Q 8 MARUYAMA Nozomi 85.0 15 87.1 47.0 11.8 108.8
27 Q 43 VTIC Maja 84.5 15 87.6 48.5 10.6 108.1
28 Q 23 BARANTCEVA Aleksandra 86.5 15 87.6 49.0 5.8 107.8
29 Q 58 VOGT Carina 86.5 15 88.3 46.5 8.1 107.6
30 Q 40 LEMARE Lea 88.5 15 87.7 49.5 1.0 107.5
31 Q 36 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 82.5 15 87.2 48.5 12.3 105.8
32 Q 26 HARALAMBIE Daniela 84.5 15 87.5 48.5 8.1 105.6
33 Q 28 ENGLUND Nita 87.0 15 87.7 48.5 1.4 103.9
34 Q 46 TIKHONOVA Sofia 83.0 15 87.7 49.0 7.6 102.6
35 Q 10 KABLUKOVA Ksenia 83.0 15 87.5 48.5 7.9 102.4
36 Q 42 MORAT Lucile 79.0 15 87.9 48.5 15.7 102.2
37 Q 6 CLAIR Julia 77.5 15 87.4 48.0 18.9 101.9
38 Q 32 BRECL Jerneja 80.0 15 88.0 47.0 14.8 101.8
39 Q 57 STRAUB Ramona 84.5 15 87.3 45.0 7.4 101.4
40 Q 20 IWASA Haruka 87.0 15 87.3 48.5 -2.0 100.5
41 29 INDRACKOVA Karolina 80.5 15 86.8 48.0 11.3 100.3
42 33 ROGELJ Spela 84.5 15 87.6 48.0 2.8 99.8
43 2 BLAZKOVA Barbora 81.0 15 87.1 43.5 9.4 94.9
44 31 ROESTAD Karoline 76.5 15 87.9 47.5 11.2 91.7
45 4 KLEVEN Thea Sofie 77.5 15 86.8 45.0 9.3 89.3
46 24 PTACKOVA Stepanka 77.5 15 87.8 46.5 7.7 89.2
47 13 KYKKAENEN Julia 74.5 15 86.6 46.5 12.8 88.3
48 18 TERVAHARTIALA Julia 75.0 15 87.1 46.0 5.5 81.5
49 5 WESTMAN Frida 73.5 15 87.3 43.5 9.3 79.8
50 11 VOROS Virag 74.5 15 87.9 44.0 4.6 77.6
51 3 GERAGHTY-MOATS Tara 71.0 15 86.7 46.5 8.8 77.3
52 16 MA Tong 73.0 15 87.2 41.0 9.1 76.1
53 15 TWARDOSZ Anna 77.0 15 87.5 41.5 -1.3 74.2
54 12 MOBERG Astrid 69.0 15 86.7 44.0 7.8 69.8
55 1 FORSSTROEM Susanna 68.0 15 87.4 43.5 7.9 67.4
56 17 SDERZHIKOVA Valentina 71.0 15 86.4 42.0 -0.8 63.2
57 21 MILITARU Carina Alexandra 66.5 15 86.5 39.0 9.3 61.3
58 9 TRAMBITAS Andreea Diana 63.5 15 86.3 41.5 12.4 60.9
59 30 SHISHKINA Veronika 60.0 15 86.6 44.5 13.6 58.1
25 RAJDA Kinga DSQ
27 KARPIEL Kamila DSQ
19 TUKHTAEVA Alina DNS


Adam Bucholz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (1932) ilo¶ć komentarzy: (15)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIE¦LAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Czy Polska zdobędzie Puchar Narodów 2018/2019?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl