Sobota, 01 grudnia 2018, 16:55

P¦ Pań w Lillehammer: Seyfarth wygrywa kwalifikacje, konkurs bez Polek

Juliane Seyfarth
Juliane Seyfarth
fot. Tadeusz Mieczyński

Niemka Juliane Seyfarth z wynikiem 95,5 m wyciężyła w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu ¦wiata kobiet w Lillehammer (HS98). W zawodach zabraknie Polek. Dwie z trzech Biało-czerwonych zostały zdyskwalifikowane za nieprzepisowy kombinezon.

W kwalifikacjach najdalej poszybowała Juliane Seyfarth. Liderka Pucharu ¦wiata uzyskała 95,5 metra, dzięki czemu okazała się lepsza od Lidiji Jakowlewej (95 m) oraz Maren Lundby (94 m). Czwarta była Katharina Althaus (94,5 m), pi±ta Daniela Iraschko-Stolz (92 m), za¶ szósta Lara Malsiner (89,5 m).

W konkursie nie zobaczymy reprezentantek Polski. Anna Twardosz z wynikiem 77 metrów zajęła pięćdziesi±t± trzeci± pozycję. Kamila Karpiel i Kinga Rajda zostały zdyskwalifikowane za nieprzepisowy kombinezon.

Kwalifikacje rozegrano z 15. belki startowej.

Pocz±tek sobotniego konkursu o 17:15.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki kwalifikacji P¦ Pań w Lillehammer (HS98); 01.12.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 Q 62 SEYFARTH Juliane 95.5 15 87.8 53.5 12.4 136.9
2 Q 55 IAKOVLEVA Lidiia 95.0 15 88.2 51.5 9.8 131.3
3 Q 61 LUNDBY Maren 94.0 15 88.2 51.5 11.6 131.1
4 Q 59 ALTHAUS Katharina 94.5 15 88.2 53.5 8.5 131.0
5 Q 52 IRASCHKO-STOLZ Daniela 92.0 15 87.6 50.0 10.9 124.9
6 Q 47 MALSINER Lara 89.5 15 88.0 50.0 12.4 121.4
7 Q 48 HOELZL Chiara 91.0 15 87.3 50.5 8.3 120.8
8 Q 53 STROEM Anna Odine 88.0 15 88.3 50.5 14.1 120.6
9 Q 60 TAKANASHI Sara 86.5 15 87.3 51.0 15.3 119.3
10 Q 50 KRIZNAR Nika 89.5 15 87.8 49.0 9.9 117.9
11 Q 54 KLINEC Ema 88.0 15 87.7 50.0 11.2 117.2
12 Q 35 LI Xueyao 90.0 15 87.6 49.0 8.1 117.1
13 Q 39 RUPPRECHT Anna 89.0 15 87.9 50.5 7.3 115.8
14 Q 56 PINKELNIG Eva 86.5 15 87.2 48.5 14.2 115.7
15 Q 45 RUNGGALDIER Elena 87.5 15 87.8 50.0 9.7 114.7
16 Q 14 SHPYNEVA Anna 86.5 15 87.2 49.5 12.0 114.5
17 Q 37 AVOCAT GROS Oceane 86.0 15 87.6 50.0 12.3 114.3
18 Q 34 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 86.0 15 87.7 50.0 12.1 114.1
19 Q 22 SETO Yuka 86.5 15 87.8 49.5 11.0 113.5
20 Q 44 IWABUCHI Kaori 84.5 15 87.3 49.0 15.1 113.1
21 Q 49 ITO Yuki 87.5 15 87.0 51.0 6.1 112.1
22 Q 7 OPSETH Silje 87.0 15 88.1 48.5 9.5 112.0
23 Q 51 BOGATAJ Ursa 87.5 15 87.8 49.0 7.2 111.2
23 Q 38 HESSLER Pauline 87.0 15 88.0 50.5 6.7 111.2
25 Q 41 KUSTOVA Alexandra 85.5 15 87.9 48.0 11.6 110.6
26 Q 8 MARUYAMA Nozomi 85.0 15 87.1 47.0 11.8 108.8
27 Q 43 VTIC Maja 84.5 15 87.6 48.5 10.6 108.1
28 Q 23 BARANTCEVA Aleksandra 86.5 15 87.6 49.0 5.8 107.8
29 Q 58 VOGT Carina 86.5 15 88.3 46.5 8.1 107.6
30 Q 40 LEMARE Lea 88.5 15 87.7 49.5 1.0 107.5
31 Q 36 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 82.5 15 87.2 48.5 12.3 105.8
32 Q 26 HARALAMBIE Daniela 84.5 15 87.5 48.5 8.1 105.6
33 Q 28 ENGLUND Nita 87.0 15 87.7 48.5 1.4 103.9
34 Q 46 TIKHONOVA Sofia 83.0 15 87.7 49.0 7.6 102.6
35 Q 10 KABLUKOVA Ksenia 83.0 15 87.5 48.5 7.9 102.4
36 Q 42 MORAT Lucile 79.0 15 87.9 48.5 15.7 102.2
37 Q 6 CLAIR Julia 77.5 15 87.4 48.0 18.9 101.9
38 Q 32 BRECL Jerneja 80.0 15 88.0 47.0 14.8 101.8
39 Q 57 STRAUB Ramona 84.5 15 87.3 45.0 7.4 101.4
40 Q 20 IWASA Haruka 87.0 15 87.3 48.5 -2.0 100.5
41 29 INDRACKOVA Karolina 80.5 15 86.8 48.0 11.3 100.3
42 33 ROGELJ Spela 84.5 15 87.6 48.0 2.8 99.8
43 2 BLAZKOVA Barbora 81.0 15 87.1 43.5 9.4 94.9
44 31 ROESTAD Karoline 76.5 15 87.9 47.5 11.2 91.7
45 4 KLEVEN Thea Sofie 77.5 15 86.8 45.0 9.3 89.3
46 24 PTACKOVA Stepanka 77.5 15 87.8 46.5 7.7 89.2
47 13 KYKKAENEN Julia 74.5 15 86.6 46.5 12.8 88.3
48 18 TERVAHARTIALA Julia 75.0 15 87.1 46.0 5.5 81.5
49 5 WESTMAN Frida 73.5 15 87.3 43.5 9.3 79.8
50 11 VOROS Virag 74.5 15 87.9 44.0 4.6 77.6
51 3 GERAGHTY-MOATS Tara 71.0 15 86.7 46.5 8.8 77.3
52 16 MA Tong 73.0 15 87.2 41.0 9.1 76.1
53 15 TWARDOSZ Anna 77.0 15 87.5 41.5 -1.3 74.2
54 12 MOBERG Astrid 69.0 15 86.7 44.0 7.8 69.8
55 1 FORSSTROEM Susanna 68.0 15 87.4 43.5 7.9 67.4
56 17 SDERZHIKOVA Valentina 71.0 15 86.4 42.0 -0.8 63.2
57 21 MILITARU Carina Alexandra 66.5 15 86.5 39.0 9.3 61.3
58 9 TRAMBITAS Andreea Diana 63.5 15 86.3 41.5 12.4 60.9
59 30 SHISHKINA Veronika 60.0 15 86.6 44.5 13.6 58.1
25 RAJDA Kinga DSQ
27 KARPIEL Kamila DSQ
19 TUKHTAEVA Alina DNS


Adam Bucholz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (1695) ilo¶ć komentarzy: (15)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS137
30.12.2018
godz. 16:30
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 15:25
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia556
2.ŻYŁA PiotrPolska445
3.STOCH KamilPolska365
4.GEIGER KarlNiemcy327
5.FORFANG Johann AndreNorwegia321
12.KUBACKI DawidPolska154
23.WOLNY JakubPolska61
32.HULA StefanPolska25
49.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
27.12.2018
godz. 17:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PEDERSEN RobinNorwegia275
2.LINDVIK MariusNorwegia200
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska199
4.HOFFMANN FelixNiemcy187
5.SCHMID ConstantinNiemcy135
11.WˇSEK PawełPolska82
21.STĘKAŁA AndrzejPolska56
30.MURAŃKA KlemensPolska42
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
12.01.2019
godz. 08:30
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy400
2.LUNDBY MarenNorwegia278
3.JAKOWLEWA LidijaRosja262
4.TAKANASHI SaraJaponia224
5.SEYFARTH JulianeNiemcy216
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl