Ostatnie bilety na PŚ w Zakopanem jeszcze dostępne!

 • 2018-12-05 21:28

Najważniejszy cykl w skokach narciarskich - Puchar Świata - rozkręcił się już nam na dobre. Do finału sezonu w Planicy jeszcze daleko, ale polscy kibice przede wszystkim wyczekują wielkiego święta, jakim są niewątpliwie zawody PŚ w Zakopanem w dniach 18-20 stycznia 2019r.

Bilety na konkurs indywidualny i drużynowy są już prawie wyprzedane (ostatnie bilety można jeszcze zamówić na stronie www.skoki2019.eu) ale nadal dostępne są wejściówki na piątkowe kwalifikacje (w cenie 40,00 PLN) oraz pakiety - nocleg z biletami na wybrany konkurs.

Kwalifikacje do zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich obecnie również obfitują w spore emocje, bowiem muszą w nich brać udział wszyscy skoczkowie, a gorszy skok nawet lidera cyklu, może zakończyć się dla niego brakiem prawa startu w konkursie.

Gorąco zachęcamy zatem do skorzystania z niepowtarzalnej okazji i przybycia na trybuny Wielkiej Krokwi również w piątkowe popołudnie (18.01.2019r.). Wrażeń z pewnością nie zabraknie!

Bilety możecie kupić na stronie www.skoki2019.eu


Redakcja, źródło: www.skoki2019.eu
oglądalność: (6932) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Bernat__Sola profesor
  @Domin10 @Bernat__Sola

  *na ceny choćby paliwa

 • Bernat__Sola profesor
  @Domin10 @Domin10

  Przecież narzekamy na choćby paliwa, więc można tak samo narzekać na ceny biletów.

 • Domin10 profesor
  @Domin10 @AlanWake

  Bo we Włoszech skoki nie są zbyt popularne. Gdyby u nas też nie były ceny byłyby znacznie niższe

 • AlanWake doświadczony
  @Domin10 @Domin10

  Tyle że ten sam produkt np. we Włoszech kosztuje 10 euro.

 • Domin10 profesor
  Dlaczego ceny biletów są tak wysokie?

  Tu chodzi o prawa rynku. Organizator chce jak najwięcej zarobić. Ponieważ chętnych jest sporo to ceny są podnoszone, ponieważ widzów nadal będzie tyle samo a dochód będzie wyższy. Gdyby okazało sie, że dużo biletów zostałoby niesprzedane organizatorzy obniżyli cenę. A narzekanie na ceny biletów to tak jakby narzekać w internecie na cene jakiegoś produktu.

 • monia866 weteran
  Ceny biletów

  rosną chyba od roku 2002,kiedy w czasie totalnej Małyszomani,naszło się tyle ludzi,że trudno było na tym tłumem zapanować. Nawet ci ,co kupili legalne bilety nie mogli wejść.Powstał straszny chaos organizacyjny;( Podchwyciły to polskie i niemieckie media szukające sensacji (te drugie chyba chciały nam "dopiec" za rzucanie w Hannawalda śnieżkami).Niewiadomo dokładnie ilu kibiców przyszło pod skocznię,ale ok 60-80tys. Mówiło się,że więcej niż na:"Mszę papieską pod Wlk.Krokwią";) PZN chyba zaczął się bać,że stracimy prawo do PŚ i trzeba coś z tym zrobić,żeby w następnym sezonie się nie powtórzyło.Zaczęto od cen biletów,które rzeczywiście były tanie (nawet jak na tamte czasy). I tak ta podwyżka trwa do dziś;) Ciągle znajdują sie chętni (już nie tylu;),ale w końcu i oni powiedzą "koniec ze żdzieraniem ze mnie kasy,nie dam więcej" i nie przyjadą do Zakopanego.

  Już w Wiśle ten "pakiet rodzinny" za 1tys.zł wydawał się sumą astronomiczną,a tu jest jeszcze drożej.Jak tak dalej będą podwyższać,to za dwa lata będzie kosztował z 5tys. zł. Przecież nie ma w Polsce aż takiej inflacji;) Tylko w skokach;)

 • madrek doświadczony

  Swoją drogą już w tym roku w Wiśle było trochę pustych miejsc. PZN powinien zapytać kolegów działaczy z siatkówki, jak kończy się nieustanne podwyższanie cen biletów, "bo ludzie i tak przyjdą". Wygląda jednak na to, że nie da się podwyższać cen w nieskończoność i po prostu w pewnym momencie zostaje przekroczona pewna granica i okazuje się, że mamy puste miejsca na trybunach. Dodajmy jeszcze do tego amatorski system sprzedaży biletów na Zakopane, tak jakby był to jakiś turniej o puchar wójta Pcimia. Swoją drogą możliwe, że głównym powodem niechęci Zakopanego do organizacji dodatkowego konkursu jest właśnie kwestia sprzedaży biletów. Bo pewnie wypadałoby teraz nie odwalać maniany i zorganizować porządną sprzedaż w nowoczesnych standardach, a do tego potrzeba by było zmienić trochę swe przyzwyczajenia.

 • AlanWake doświadczony
  @AlanWake @AlanWake

  Z innych hitów 29 zł wysyłka i nie da się kartą zapłacić (tylko przelew), żeby leśne dziady z TZN nie musiały zapłacić prowizji PayPalowi czy innym płatnościom.pl - czysta komedia.

 • AlanWake doświadczony

  Najbardziej rozwala pakiet z noclegiem - oczywiście jest na dwie doby, ale bilety tylko na jeden konkurs. Gdyby ktoś chciał kupić na oba konkursy, to niejako nocleg trzeba wykupić podwójnie. Ew. zostaje opcja biletów premium. Czyli 1472 + 1500 = 2972 zł za dwa noclegi ze śniadaniem i po dwa bilety na oba konkursy. TZN ma nierówno pod sufitem, bo nawet jak kogoś stać, to trzeba by było być idiotą żeby to kupić.

 • michael506 początkujący
  Mafia koników i tyle .

  Ostatniej tury nawet nie napisali o której godzinie będą bilety tylko strona co chwilę nie działała od rana a potem bilety wyprzedane . A potem takim co nie wiadomo ile liczą sobie za nocleg i bilet ( ja sobiei mogę znaleść nocleg o wiele tańszy i wyżywienie też)To jest jawny przekręt i tyle!!!!!!! A wam nie wstyd to jeszcze promować!?

 • Ziko początkujący
  Bilety

  Taaa. Zostały bilety na kwalifikacje albo bilety PREMIUM za 750 zł! A bilety z noclegiem to już w ogóle kosmos. Ponad 1400 zł za dwa bilety dla dwóch osób+ nocleg ze śniadaniem?? Kogoś tu solidnie porąbało. No ale pewne znajdą się chętni na to.. Szkoda, bo gdyby były jeszcze bilety w normalnej cenie, czyli powiedzmy te 120 zł to chętnie bym skorzystał.. Ehh.. Zostaje zobaczyć w telewizji konkurs.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).