FC w Notodden: Soeberg najlepszy w serii próbnej, Kantyka drugi

 • 2018-12-15 15:27

Sigurd Nymoen Soeberg okazał się najlepszy w serii próbnej przed sobotnim konkursem FIS Cup w Notodden (HS98). Reprezentant Norwegii oddał skok na odległość 98 m. Drugie miejsce zajął Przemysław Kantyka (95 m). Początek zawodów o 15:00.

W serii próbnej najdalej poszybował Sigurd Nymoen Soeberg. Reprezentant gospodarzy wylądował na 98 metrze. Drugie miejsce zajęli ex aequo Przemysław Kantyka oraz Austriak Stefan Huber (po 95 m). Czwarty był Peter Resinger (94,5 m), zaś piąty - Tomas Vancura (93,5 m).

Pozostali reprezentanci Polski sklasyfikowani zostali poza czołową trzydziestką rundy. Serię próbną rozegrano w całości z 14. belki startowej.

Początek zawodów o godzinie 15:00.

Zobacz pełne wyniki serii próbnej w formacie PDF >>

Skrócone wyniki serii próbnej FC w Notodden (HS98); 15.12.2018
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1 SOEBERG Sigurd Nymoen 98.0
2 HUBER Stefan 95.0
2 KANTYKA Przemysław 95.0
4 RESINGER Peter 94.5
5 VANCURA Tomas 93.5
6 HAUKEDAL Richard 93.0
6 WIENERROITHER Julian 93.0
6 STEINER Maximilian 93.0
6 EGLOFF Luca 93.0
6 NIETZEL Justin 93.0
38 JUROSZEK Kacper 87.0
40 SKUPIEŃ Damian 86.0
40 GRUSZKA Mateusz 86.0
47 CZYŻ Bartosz 84.0
49 ZYGMUNTOWICZ Krystian 83.5
50 NIEMCZYK Karol 80.5
54 STOSEL Kacper 79.0
56 JOJKO Szymon 77.0
59 PAWŁOWSKI Szymon 70.0

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2183) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Bernat__Sola profesor

  Czemu na treningach FC wyniki są zawsze w odległościach?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).