Wesołych Świąt!

 • 2018-12-24 16:05

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, redakcja Skijumping.pl składa wszystkim czytelnikom, zawodnikom, trenerom oraz działaczom najserdeczniejsze życzenia radości, pogody ducha, zdrowia oraz ciepłej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.

Niech czar świąt, spędzonych w gronie najbliższych, obfituje w najpiękniejsze uczucia, które będą wśród Was jak najdłużej, aby spełniły się wszystkie marzenia, nadzieje i oczekiwania, jakie niosą ze sobą te najpiękniejsze w roku święta.

Naszym skoczkom życzymy samych sukcesów w zbliżającym się Turnieju Czterech Skoczni, a trenerom wiele pociechy ze swoich podopiecznych również podczas Konkursu Świątecznego o tytuł zimowego mistrza Polski!

Redakcja Skijumping.pl


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2701) komentarze: (19)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Bernat__Sola profesor
  Trochę spóźnione

  Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim, i owocnych rozstrzygnięć w Seefeld. Najlepiej dla Polaków, Aalto i Zografskiego.

 • jmc doświadczony
  Bardzo dobrych Świąt Bożego Narodzenia

  Super życzenia. Zwykłe normalne proste. Po prostu świetne :)

 • zimowy_komentator profesor
  @pamki @pamki

  No nie ! Nawet tutaj ? I to jeszcze w taki czas ? Skandal !

 • pamki początkujący

  Młode panienki z Twojej okolicy szukają towarzystwa.

  www.romantica.1K.pl
  .,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
  Zupełna anonimowość
  Darmowy dostęp, Setki ofert z całego kraju.

 • zimowy_komentator profesor
  Życzenia

  Życzę zdrowych, spokojnych i wesołych świąt forumowiczom i redaktorom ! :)

  Staropolskim obyczajem,
  gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,
  Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
  Wszyscy wszystkim ślą życzenia.
  Przy tej wdzięcznej sposobności,
  niech nam Żyła na podium gości,
  dużo śniegu, smacznej rybki,
  lekkiej i nie groźnej chrypki,
  uśmiechu od ucha do ucha,
  zdrowia i pogody ducha.
  Stocha w czubie na TCS
  I wszystkiego co najlepsze jest !

 • Janek145 weteran

  Zdrowych i radosnych świąt wszystkim forumowiczom, skoczkom, aby nabrali sił na nadchodzący TCS, i całej redakcji Skijumping, żeby dalej w tak fajny sposób ubarwiali nam relacje z zawodów PŚ. Wszystkiego dobrego:-)

 • kibicsportu profesor
  -

  Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku wszystkim. Życzę wszystkim i sobie, abyśmy mogli świetować sukcesy polskich skoczków. Mam nadzieję, że już do TCS.

 • Ziko początkujący
  Wesołych

  Radosnych Świąt wszystkim czytelnikom i kibicom, bez niepotrzebnych spin i kłótni :) I wiele odpoczynku w rodzinnym gronie.
  Chociaż dla naszych skoczków wiele wolnego nie będzie bo 26.12 MP w Zakopanem a potem wylot do Oberstdorfu.. Coś czuję że zbliżający się Turniej będzie wyjątkowy dla naszych. Chociaż czy może być lepiej niż 4 zwycięstwa Kamila w ostatnim turnieju czy 2 miejsce Żyły na koniec klasyfikacji??

 • SebaSzczesny profesor

  A Ja życzę sobie jak i Wam radości z sukcesów naszych skoczków. I obyśmy mieli powody do radości już w Oberstdorfie i przez cały rok 2019.
  Oby ten 2019 był tak samo dobry jak ten 18 i nic więcej nie potrzeba.:)

 • haze23 doświadczony
  coś niemrawo

  ale może po treningu, zmęczenie... no to ja:
  LEEEEEEEĆĆĆĆ, ADAM!!! LEEEEEĆĆĆ, JAK NAJDALEJJJJJJJJJ !!!!

 • Tomas17 stały bywalec

  Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam droga redakcjo oraz drodzy kibice wszystkiego co najlepsze, zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz pomyślności w nadchodzącym 2019 roku. No i przede wszystkim sukcesów Biało-Czerwonych na skoczniach świata :D :D :D

 • sosik333 doświadczony
  Nawzajem

  Nawzajem

 • sheef profesor

  Samych radosnych chwil przy wigilijnym stole oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym roku dla zawodników, trenerów i kibiców szeroko rozumianego sportu. Wesołych Świąt!!!!!!

 • Jannush profesor
  Wesołych Świąt

  Zyczę wszystkim tu obecnym, a także skoczkom, bo bez nich nie byłoby nas tutaj.

 • Nowyskoczek5 profesor

  Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia , a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych dla redakcji i wszystkich fanów skoków ;)

 • war3d bywalec
  Wesolych

  Wesolych Świąt Bożego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku

 • alo profesor

  Wesolych Świąt Bożego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku Redakcjo
  Zyczmy sobie jak najwiecej sukcesow z kadra skoczkow,workow medali na MŚ w Seefeld, Zlotego Orla na TCS i zebysmy emocjonowali sie nadal tym pieknym sportem

 • dar06 doświadczony

  Wesołych wesołych świąt
  a Polskim skoczkom życie tylko wysokich lotów i odpowiedniego trenera
  a kolegom o rożnych nickach mniej trollowania

 • tomek20 weteran

  Wesołych Świąt i dużo radości, szczególnie nadchodzącym Turnieju Czterech Skoczni :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).