Kamil Stoch po Lillehammer: W końcu czułem radość!

 • 2019-03-12 20:55

Uśmiech wrócił na twarz Kamila Stocha. Choć wiceliderowi bieżącej edycji Pucharu Świata we wtorek zabrakło półtora punktu do podium, zawodnik nie ukrywał satysfakcji ze skoków oddanych w Lillehammer, które dały mu więcej pewności siebie i wiary w obrany kierunek. 31-latek odniósł się też do zmiany logistycznej w postaci transportu do Trondheim. Ten będzie miał miejsce już dziś wieczorem.

- Dzisiaj nie było może wybitnie, ale i tak było super. W końcu czułem fajną radość i dobrą energię na skoczni. Świetnie wyszła mi seria próbna, z czego jestem najbardziej zadowolony. To pokazuje mi, że stać mnie na naprawdę dobre skoki. To dało mi więcej pewności siebie i wiary w to, że warto trzymać się utartego schematu, czyli skupić się na sobie i na pracy. Chciałoby się więcej, ale jest jak jest - mówi trzykrotny mistrz olimpijski, który w klasyfikacji generalnej Raw Air zajmuje 6. miejsce.

Przeniesienie podróży z Lillehammer do Trondheim ze środowego poranku na wtorkowy wieczór to dobry ruch organizatorów? - Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest lepsze. Dojedziemy tam na drugą-trzecią w nocy i będzie można pospać do rana. Dotychczasowe zrywanie się o piątej nie było optymalne. Dla mnie to najgorsza pora do wstawania. Jazda na tym "rowerze" zawsze była przyjemna. Tylko nie zawsze o tym wiedziałem <śmiech>…

Korespondencja z Lillehammer, Dominik Formela

Dominik Formela, źródło: Informacja własna

oglądalność: (3312) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Nowyskoczek5 profesor
  Kamil coraz lepiej

  Oby daleko skakał na mamutach .

 • Karol78 bywalec

  Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, oglądając wywiady z polskimi skoczkami nie mam poczucia tego, że ktoś robi "mi" łaskę odpowiadając na pytania. Na luzie, z jajem, a przy okazji w miarę szczegółowo. Użytkownicy Skijumpjng.pl to w sporej części nie tylko niedzielni kibice, ale też ludzie, którzy poświęcają czas na tworzenie statysk itd. Kiepsko jest kiedy np. ktoś specjalnie bierze urlop, albo wykorzystuje nieobecność na studiach, aby zobaczyć konkurs, a potem dostaje w zamian zdawkowe lub wręcz olewcze odpowiedzi na pytania. Jasne - jesteśmy jedynie częścią bezimiennego, kibicowskiego tłumu, i do tego chyba tą najgłupszą częścią, bo uzależniamy w jakimś stopniu swoje życie od ludzi, dla których osobowo nie znaczymy nic, ale zawsze to fajniej zobaczyć uśmiechnięte twarze niż minę pt. "O nie, to znowu oni" :p

 • wiola4697 weteran

  Kamil dziękujemy za walkę do końca!

 • OczyAignera stały bywalec
  Kamil "Wałęsa"

  "Ja nie chcem, ale muszem."

 • Dama_Karmelowa stały bywalec

  Tak właśnie wyglądałam na swojej maturze ustnej z polskiego :D

  A tak serio to mam nadzieję, że Kamil jeszcze się zepnie i powalczy z Kraftem o drugie miejsce w PŚ. A najlepiej, żeby skutkiem ubocznym tej walki była mała KK. Będzie ciężko z Wąsaczem w formie, ale powalczyć trzeba, bo taka okazja może się już nie powtórzyć.

 • xzcvvy doświadczony

  No i takie wywiady to ja lubię! :))

 • Fan__skokow bywalec
  Strach

  Co to będzie jeśli Kamil Stoch znów poczuje złość, chyba wszyscy dziennikarze i kibice spod skoczni będą musieli uciekać ;)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).