Znamy program zawodów FIS Grand Prix Wisła 2019!

 • 2019-05-09 11:37

Tradycyjnie już inauguracja cyklu FIS Grand Prix w skokach narciarskich mężczyzn będzie miała miejsce na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Pierwsze tego lata konkursy rozegrane zostaną w trzeci weekend lipca. Najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy rywalizować będą na wiślańskim obiekcie w dniach 19-21 lipca 2019 roku. Dzisiaj poznaliśmy program zawodów FIS Grand Prix Wisła 2019. 

Inauguracji FIS Grand Prix 2019 na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince podzielona została na trzy dni. W piątek, 19 lipca rozegrane zostaną kwalifikacje, w sobotę czeka nas konkurs drużynowy, natomiast w niedzielę narciarze walczyć będą w zawodach indywidualnych.

Program zawodów:

18.07.2019, czwartek

- przyjazd ekip

19.07.2019, piątek

- 12:00 - odprawa techniczna kierowników drużyn

- 16:30 - trening oficjalny (2 serie)

- 18:00 - kwalifikacje

- 19:30 - ceremonia rozdania numerów startowych

20.07.2019, sobota

- 19:15 - seria próbna

- 20:15 - pierwsza seria konkursowa

               seria finałowa

               ceremonia wręczenia nagród

21.07.2019, niedziela 

- 16:30 - seria próbna

- 17:30 - pierwsza seria konkursowa

               seria finałowa

               ceremonia wręczenia nagród

Bilety na inaugurację sezonu letniego oraz zimowego w Wiśle można nabyć na portalu KupBilet.pl.


Anna Karczewska, źródło: Komunikat prasowy PZN
oglądalność: (4621) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Tomek88 profesor
  @kibicsportu

  Nie wiem,chyba tak ale oficjalne godziny konkursów poznamy po kongresie FIS pod koniec maja.

 • kibicsportu profesor
  @Oczy Aignera

  Dobrze, że chociaż w LGP w Wiśle jest o tej godzinie konkurs.

  A czasem konkursy w Stanach nie będą o godzinie 20 naszego czasu? Bo w PK Iron Mountain są zawody około 20 godziny naszego czasu.

 • Oczy Aignera profesor
  @kibicsportu

  Ja też takie zawody chciałbym oglądać. Moim zdaniem wtedy byłyby większe emocje i lepsza atmosfera, a poza tym wzrosłaby oglądalność.

 • kibicsportu profesor
  -

  W ogóle ubolewam nad tym, że w Pucharze Świata nie ma konkursów właśnie o godzinie 20.
  Fajnie się ogląda skoki o tej godzinie.

  Mogły by być choćby dwa, trzy konkursy w sezonie o tej godzinie.

 • Tomek88 profesor
  @Wons

  Jeżeli mnie pamięć nie myli to w latach 2013-2015 konkurs drużynowy w Wiśle odbywał się właśnie o 20 lub 20.30 w poprzednim roku o 17.30.Dobrze,że w tym roku ten konkurs znowu odbędzie się później bo to powinno zagwarantować większą oglądalność.

 • Bishop bywalec

  Normalnie te zawody w sobotę jak podczas zawodów na IO w Korei.Może nawet też się skończą drugiego dnia

 • tomek20 weteran

  Zapewne dlatego, że żeby je rozegrać przy sztucznym świetle w lipcu to muszą być właśnie o takiej godzinie.

 • Wons początkujący

  Ciekawe czemu tak późno te zawody w sobotę. Tak czy siak będzie oglądało się fajnie, o takiej porze.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).