KS Eve-nement Zakopane zaprasza na drugą edycję Pucharu Tatr!

 • 2019-09-06 19:13

Już 14 września odbędzie się druga edycja Pucharu Tatr w skokach narciarskich organizowana przez Klub Sportowy Eve-nement Zakopane. W tym roku zawody zostaną przeprowadzone na kompleksie skoczni w Chochołowie. Honorowy patronat nad całym wydarzeniem objął mistrz świata ze skoczni normalnej, Dawid Kubacki. Wstęp wolny!

Dawid KubackiDawid Kubacki
Puchar Tatr 2018Puchar Tatr 2018

- Zeszłoroczna rywalizacja w ramach Pucharu Tatr cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem wśród młodych skoczków i skoczkiń, że mimo remontu skoczni w Zakopanem, nie wyobrażaliśmy sobie, by konkursy w tym roku miały się nie odbyć - mówi Ewa Bilan-Stoch, prezes Klubu Sportowego Eve-nement.

- Bardzo się cieszę, że dzieci chętnie próbują swoich sił na skoczni i chcą rozwijać się w tym kierunku. dodaje Dawid Kubacki, który objął patronat honorowy nad imprezą. - Pamiętam siebie w wieku naszych zawodników i to ile emocji wzbudzała rywalizacja z rówieśnikami, dlatego uważam, że warto wspierać takie inicjatywy. Przyglądałem się pierwszej edycji Pucharu Tatr rok temu, dlatego jestem przekonany, że czeka nas fajne widowisko.

- Zależy nam, aby rywalizacja na skoczni sprawiała dzieciom wiele radości i aby każdy uczestnik, bez względu na wynik końcowy, poczuł się wyjątkowo - uzupełnia Ewa Bilan-Stoch.

W związku z modernizacją kompleksu Średniej Krokwi w Zakopanem tegoroczna edycja Pucharu Tatr zostanie przeprowadzona na dwóch skoczniach w Chochołowie. Chłopcy i dziewczęta rywalizować będą łącznie w pięciu kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy, chłopcy z rocznika 2010 i młodsi oraz dziewczynki z rocznika 2009 i młodsze, zmierzą się na skoczni o rozmiarze 16 metrów. Zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 2006-2008 spróbują swoich sił na obiekcie o punkcie HS umiejscowionym na metrze trzydziestym.

Wstęp na teren zawodów będzie bezpłatny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia na oficjalnych drukach PZN należy wysłać na adres: klub@eve-nement.com do dnia 12.09.2018 do godziny 18:00.

>>> Kliknij, aby otworzyć komunikat organizacyjny <<<

Kategorie wiekowe (roczniki):

Chłopcy:

2010 i młodsi - skocznia HS-16

2008 i 2009 - skocznia HS-30

2006 i 2007 - skocznia HS-30

Dziewczęta:

2009 i młodsze - skocznia HS-16

2006-2008 - skocznia HS -30

Program zawodów:

13.09.2019, piątek

18:00 - odprawa techniczna

14.09.2019, sobota

10:00 - seria próbna HS-16, a po jej zakończeniu serie konkursowe na skoczni HS-16

20 min po zakończeniu II serii HS-16, seria próbna na HS-30, a po jej zakończeniu serie konkursowe na skoczni HS-30

Po zakończeniu zawodów rozdanie nagród dla wszystkich uczestników

Nagrody:

Klasyfikacja indywidualna:

miejsca I - III: puchary i nagrody rzeczowe

miejsca I - VI: dyplomy i nagrody rzeczowe

wszyscy zawodnicy/czki: plastrony startowe, upominki

Klasyfikacja drużynowa:

miejsca I - III: uścisk dłoni prezesa i puchary


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2293) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).