Biało-Czerwoni przeszli testy i kontynuują zgrupowanie w Wiśle

 • 2020-06-24 17:07

W środowy poranek reprezentanci Polski zostali poddani testom na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w organizmie. Skoczkowie do czasu otrzymania wyników pozostaną w Wiśle, gdzie trwa ich trzeci obóz szkoleniowy w ramach przygotowań do sezonu 2020/21.

"Nasi skoczkowie oraz sztab szkoleniowym z Kadry Narodowej Mężczyzn mają już za sobą badania, które zostały wykonane w Wiśle. Wyniki testów naszej reprezentacji poznamy w czwartek" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Polski Związek Narciarski.

Polscy skoczkowie trenujący w Beskidach standardowo wzbudzili zainteresowanie mieszkańców regionu, a także turystów przebywających na południu Polski. Tym razem, ze względów bezpieczeństwa, fani nie mają możliwości bezpośredniego spotkania ze swoimi idolami. - Odseparowaliśmy kibiców, którzy dowiedzieli się o trwających treningach kadry narodowej w Wiśle. Niestety, skończyły się czasy autografów i wspólnych zdjęć. Trzeba dmuchać na zimne - mówi Andrzej Wąsowicz, szef wiślańskiego obiektu, na antenie TVN24. 

Środowym testom została poddana ponad dwudziestoosobowa grupa tworząca reprezentację na sezon 2020/21. - Jeśli którykolwiek z kadrowiczów otrzyma wynik pozytywny, wówczas konieczne będzie wdrożenie procedury kwarantannowej - dodaje Jan Winkiel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego.

Przypomnijmy, iż seria badań jest pokłosiem pozytywnego wyniku testu wykonanego przez Adama Małysza, który jeszcze 12 czerwca miał styczność z kadrą narodową. Skoczkowie, a także ich trenerzy, czują się dobrze i nie wykazują objawów chorobowych mogących wskazywać na zakażenie. Pogody ducha nie traci między innymi Piotr Żyła, który podzielił się ze swoimi obserwatorami humorystycznym wpisem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrowienia z Wisły😎🌶 A ja jestem zdrowy💪🤪😁🌵 #pieter #treningcamp #łogień💪🌶

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)


Dominik Formela, źródło: PZN + TVN24
oglądalność: (4323) komentarze: (19)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Bajlando bywalec

  Znowu błazen ze skijuping usunął mi wpis. Człowieku, ty masz jakieś życie poza sj?

 • Oczy Aignera profesor
  Urodziny

  Dzisiaj 40. urodziny obchodzi Wojciech Tajner.

 • Bajlando bywalec
  @Buloklep20

  No i?

 • Seba Aka Krzychu profesor
  @kibicsportu

  Nie wiadomo czy mieli porównywalne warunki.

 • kibicsportu profesor
  @Adam90

  Ale oczywiście to takie domysły. Pewny nie jestem.
  W każdym razie gdy jest tak mi się zdaje, że zauważyłem Żyłe i Muranke skaczącego w okolicach 125m, to dobrze dla Klemensa.

 • Adam90 weteran
  @kibicsportu

  O to mozna powiedziec, ze są w formie :)

 • kibicsportu profesor
  @Adam90

  Teraz nie wiem czy nie Murańka skakał, około 125 m.
  Jakiś ciemny kask, a on miał własnie taki.

 • Adam90 weteran
  @kibicsportu

  Jasne, Stoch ma charakterystyczny kask, to jeszcze łatwo rozpoznać

 • kibicsportu profesor
  @Adam90

  Teraz chyba Żyłe widziałem, po nartach i po stylu w locie, skoczył w okolicach 125 m.
  Oczywiście pewny nie jestem.

 • Seba Aka Krzychu profesor
  @kibicsportu

  Po kaskach na pewno łatwiej niż chociażby po nartach, praktycznie wszyscy skaczą w Fischerach

 • Adam90 weteran
  @Seba Aka Krzychu

  Też mam problem. Któryś skoczył 115 metrów, a któryś około 125 m. Szybko zdążyłem zobaczyć :). Ale nie mam pojęcia kto

 • kibicsportu profesor
  @Seba Aka Krzychu

  Tego też nie wiem. Jedynie można rozpoznać szybko po kaskach.

 • Seba Aka Krzychu profesor
  @kibicsportu

  Fajnie, że podesłałeś linka. Tylko nie wiem który zawodnik to który

 • Adam90 weteran
  @kibicsportu

  Fajnie, dzięki za linka

 • kibicsportu profesor

  Aktualnie trwa trening Polaków w Wiśle. Można sobie zobaczyć na kamerce.
  https://wisla-malinka.webcamera.pl/

 • alo profesor

  Oby wszystko było okej

 • Buloklep20 początkujący
  @Bajlando

  Nie nudzi się tobie robienie nowych kont po banie?
  Każdy i tak wie, że jesteś tą samą osobą.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).