Najmłodsi wznawiają rywalizację w Beskidach

 • 2020-07-21 11:07

Ludowy Klub Sportowy „Olimpia” Goleszów zaprasza na pierwszy etap rywalizacji w ramach letniego cyklu Nadzieje Beskidzkie. W najbliższy weekend w Wiśle odbędzie się tegoroczny Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów.

Areną potyczki młodych talentów będzie kompleks skoczni narciarskich usytuowany w wiślańskim centrum. Organizatorzy imprezy zapowiadają rywalizację w pięciu kategoriach wiekowych. Chłopcy urodzeni w latach 2009-2010 zmierzą się na 40-metrowym obiekcie, zwycięzcy otwartej kategorii dziewcząt oraz chłopców urodzonych w latach 2011-2012 zostaną wyłonieni na 20-metrowej skoczni, natomiast chłopcy z 2013 roku i młodsi, a także dziewczęta z 2012 i młodsze, spróbują swoich sił na obiekcie HS10.

Celem międzynarodowych zawodów są popularyzacja skoków narciarskich wśród dzieci i młodzieży, aktywnego wypoczynku wśród najmłodszych, a także integracja ośrodków narciarskich z Podbeskidzia i Czech.

Sobotnie wydarzenie będzie pierwszym tego typu od początku pandemii koronawirusa. Ze względów epidemiologicznych organizatorzy proszą o ograniczony udział rodziców młodych skoczków oraz osób towarzyszących. Kliknij, aby zapoznać się z komunikatem organizacyjnym >>>.

Zawody w Wiśle otwierają tegoroczny kalendarz krajowej rywalizacji na igelicie. Na sierpień, wrzesień oraz październik zaplanowano szereg zawodów, których terminarz znajduje się >>>TUTAJ<<<.

Program zawodów:
25.07.2020 r. godz. 08.40-09.40 – skoki treningowe; 
25.07.2020 r. godz. 09.50 – otwarcie zawodów;
25.07.2020 r. godz. 10.00 – rozpoczęcie konkursu skoków;
25.07.2020 r. godz. 12.00 – ceremonia zakończenia (ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów, pucharów, nagród).


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1422) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Seba Aka Krzychu bywalec

  Dobrze, że są zawody dla najmłodszych. Może to oni będą kiedyś reprezentowali biało-czerwone barwy.

 • Kolos profesor

  Dobrze, że tradycja nie została przerwana. Szkoda jednak, że nie skaczą w Goleszowie. No ale tamte skocznie to niestety ruina...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).