Migrena Kamila Stocha. "Nie ułatwiało to dobrego skakania"

 • 2020-11-21 18:33

- Przez całe zawody zmagałem się z bardzo mocnym bólem głowy, tak naprawdę z migreną - przyznał Kamil Stoch tuż po sobotnim otwarciu sezonu 2020/21. Drużyna z trzykrotnym mistrzem olimpijskim w składzie stanęła w Wiśle na najniższym stopniu podium.

- Dziś nie było łatwo. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, belka była nisko ustawiona, a warunki się zmieniały - zauważa dwukrotny zdobywca Złotego Orła, który w rundach ocenianych uzyskał kolejno 118,5 oraz 126 metrów.

W sobotę lepsi okazali się Austriacy oraz Niemcy. - Jako drużyna wykonaliśmy niesamowitą pracę. Trzecie miejsce na sam początek sezonu jest super - podkreśla Stoch.

Po piątkowym zwycięstwie w kwalifikacjach oczekiwania wobec mistrza świata z 2013 roku były wyjątkowo duże. Tymczasem Polak zajął 11. miejsce w nieoficjalnym zestawieniu sobotnich zawodów drużynowych. Jak się okazuje, wpływ na taki stan rzeczy miała niedyspozycja zdrowotna 33-latka. - Przez całe zawody zmagałem się z bardzo mocnym bólem głowy, tak naprawdę z migreną. Nie ułatwiało mi to dobrego skakania - podkreśla Stoch.

Korespondencja z Wisły, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3896) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Karpp doświadczony
  @Biberka

  Wczoraj pisałeś do kogoś, że pluje jadem.

  Poczytaj swoje komenty. Twoje zachowanie jest straszne..

 • Biberka stały bywalec
  @kubson97865

  Jestes trolem? Masz multikonta?

 • Biberka stały bywalec
  @StochMistrz{29465894}

  Oglądasz skoki od wczoraj? Stoch nie jest mistrzzem, mistrzem jest Kraft. Zmien nick na aktualny.

 • kubson97865 weteran
  @Biberka

  Takie trolle jak ty powinny być juz dawno zbanowane

 • StochMistrz{29465894} weteran
  @Biberka

  Przestań trollować bo to jest żenujące

 • Biberka stały bywalec
  @alo

  Jaka loteria? Co ty brales?

 • Biberka stały bywalec
  @wiola4697

  Ile masz lat? Po co jest zakochana w człowieku, ktory nie zasluguje na ciebie?

 • Biberka stały bywalec

  Stoch klamco. Lata leca. Metryki nie oszukasz. Tym sie roznisz od wielkiegomistrza Adama Malysza, nawet jesli przeskoczysz go w ilosci zwyciestw to twoja nieumiejetnosc do przyznania sie do bledow. Pamietam jak zrabales skok ,,i co panie Borku,, to bylo wyjatkowo zalosne, w takich chwilach odroznia sie zawodnika od mistrza? A twoje ego jest na poziomie ego 16letniego Gregora. I ten klub evenement, co nawet na podium cienkich mistrzostw polski nie staje, zbierasz kase na nazwisku, to slabe. A parcie masz ogromne, jak ja sie ciesze, ze za Malysza nie bylo instagrama...ja mam przeczucie co do ludzi, dlatego mimo mistrzostw olimpijskich nie polubilem cie, czuje podswiadomie, ze w zyciu prywatnym jestes cwaniaczkiem i to kazdy ogarniety zobaczy. Ciesze sie, ze jest pewny Kraft i Kobayashi, to oni ciagna te skoki.

 • wiola4697 weteran

  Ogromny szacunek dla Kamila za to, że wystartował pomimo migreny. Kamil jesteś wielki! Dziękujemy! :) jesteśmy z Tobą! :)

 • alo profesor

  Szkoda bo gdyby Kamil był zdrowy byłoby pewnie drugie miejsce.
  Jednak gdybym miał wybierać zwycięstwo drużynowe a ewentualne jego zwycięstwo to wolałbym to drugie. Chciałbym żeby to stało się jutro ale wiadomo co się jutro szykuje: loteria i walka o chociaż jedna serie z powodu wiatru

 • SebaSzczesnyy weteran

  Oby jutro nic nie bolało, niby ma wiać trochę ale miejsce w 6 byloby w sam raz

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).