Indywidualne Mistrzostwa Finlandii

 • 2002-04-07 22:18
Zakończyły się już indywidualne Mistrzostwa Finlandii na skoczni K-90 w Rovaniemi. Zgodnie z przewidywaniami zwyciężył ten, który wczoraj skakał najdalej- Janne Ahonen.

Drugie miejsce ze stratą 6,5 pkt. do lidera zajął Janne Happonen, a trzecie Janne Ylijarvi (245,5pkt.).
Ogólnie słabo spisała się reszta kadry "A" Finlandii- Risto Jussilainen był dopiero 5-ty, Matti Hautamaeki 11-ty, a Veli Matti Lindstroem zajął 4-tą lokatę.
Warte odnotowania jest również 10-te miejsce Kimmo Yliriesto.

Wyniki

1. Janne Ahonen 257,5 pkt
2. Janne Happonen 251,0 pkt
3. Janne Ylijärvi 245,5 pkt
4. Veli-Matti Lindström 242,5 pkt
5. Risto Jussilainen 241,0 pkt
6. Tami Kiuru 234,0 pkt
7. Akseli Kokkonen 227,0 pkt
8. Juha-Matti Ruuskanen 217,5 pkt
9. Harri Olli 215,0 pkt
10. Kimmo Yliriesto 208,0 pkt
11. Matti Hautamäki 207,5 pkt
12. Lassi Huuskonen 207,0 pkt
tad, źródło: Informacja własna

oglądalność: (4416) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  (((((

  Matti 11 Vellu 4 A Mysz Boziu co się na tym świecie porobiło... Clio będzie wniebowzięta DDDDD

 • anonim
  )

  Trzeba sie cieszyc! Finowie to nie tylkoo Matti!!! Prosze jak pieknie sie prezentowali Janne H Janne Y Kimmo Y... Ze o czwartym miejscu Vellu nie wspomne! Matti mial po prostu troszeczke gorszy dzien... Bravo bkadrowicze)!

 • anonim
  Janne Happonen

  Janne Happonen!!!!!!!!!

 • fanka skoków początkujący
  brawo Janne

  Szczere gratulacje dla Ahonena który wkońcu zaczął zajmować jakieś innne miejsce niż to pechowe czwarte) Szkoda mi tylko Mattiego....

 • anonim
  Super Janne

  Janne super gość!Ale także jego brat Pasi coraz lepiej skacze(chodz tylko w COC występuje)

 • anonim
  janne i spółka

  janne rulez !!!

 • anonim
  ahonen

  myslalem ze wygra matti

 • anonim
  ahonen

  ahonen jest dobry

 • anonim
  ()

  qrde ja liczylam na Mattusia hm no ale trudno uwielbiam wszystkich fiznow ))

 • anonim
  Janne Ahonen

  Ahonen to the best koleś na świecie no i najsexowniejszy facet pod słoncem jego email too sahonen@ahonen.com więcej informacji znajdziecie jak do mnie napiszecie mieszkałam 5 lat w Lahti

 • anonim
  o FINACH

  UWIELBIAM FINÓW A NAJBARDZIEJ Mattiego szkoda że nie wygrał ale i tak jest najlepszy Pozdrawiam wszystkie fanki Mattiego i w ogóle skoków piszcie do mnie

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).