Stoch komentuje absencję w Wiśle. "Przez kilka godzin walczyliśmy"

 • 2021-07-17 15:25

Niestety, w dalszej części inauguracyjnego weekendu cyklu Letniego Grand Prix w Wiśle nie ujrzymy już Kamila Stocha. Najlepszy skoczek wczorajszych kwalifikacji musiał zrezygnować ze startu z powodu obrzęku stawu skokowego, o czym poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

- Rano obudziłem się z niespodzianką, opuchlizną - oznajmił trzykrotny mistrz olimpijski, który był jednym z faworytów do triumfu w konkursach indywidualnych rozpoczynających tegoroczny cykl LGP. Skoczek z Zębu uplasował się wczoraj na 1. i 2. miejscu w oficjalnych treningach. Oceniana próba kwalifikacyjna okazała się najlepsza w całej stawce - Stoch dzięki 128-metrowemu skokowi wygrał jedyną wczorajszą serię ocenianą.

- Przez kilka godzin walczyliśmy żeby zmniejszyć obrzęk, ale się nie udało. Serce pęka, bo kibice na skoczni, a ja w hotelu - skomentował na Facebooku zaistniałą sytuację rekordzista Polski w długości lotu.

 


Piotr Bąk, źródło: facebook.com/KamilStochOfficial
oglądalność: (5674) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Funegosum doświadczony
  @dar06_

  Nie wiem kim jesteś i nie chcę Cię oceniać, ale to już kolejny komentarz, który brzmi jakbyś faktycznie nie bardzo panował nad jaźnią.... Tego się zwyczajnie czytać nie da, nawet jeśli bardzo staram się wyłuskać sens i przetłumaczyć sobie na jaki taki polski....
  Odrobina staranności w formułowaniu wypowiedzi, bądź co bądź, publicznej, nie zawadziłaby!

  I jakie kolano..... 🤪😝🧐?

 • Marco Gaccio stały bywalec
  @dar06_

  Dawno nie widziałem tu większego oszołoma

 • KSJ początkujący
  @dar06_

  Jak to mówią: Zmień dilera :)

 • kunta doświadczony
  @dar06_

  Nie wiem co bierzesz, ale dziel sobie na pół

 • dar06_ weteran

  Dla mnie wycofanie z konkursów jest decyzją słuszną
  Takiej klasy skoczek nie może sobie pozwolić aby forma przyszła na początku okresu przygotowawczego
  Kamil ma zejdź z niej natychmiast i stopniową powoli szlifować na olimpiadę

  Bajeczki z tą niby obrzękiem kolona jest dla zwykłych kibiców, którzy łykają jak pelikany każdy fake news

 • Pavel profesor

  Cóż dobrze, że wyszło to teraz podczas mało znaczących zawodów niż na progu PŚ. Miejmy nadzieję, że to nic pozwanego.

 • alo profesor

  Trudno. Stalo się,letnie konkursy najważniejsze nie są. Wazne żeby do zimy zdołał się przygotować i nie mieć takich kontuzji ani urazów bo później będzie tylko gorzej.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).