Adam Małysz: "Bądźcie z nami do końca"

 • 2005-01-01 11:44

Gdy zbliża sie koniec roku, nadchodzi czas refleksji i podsumowań, a także okazja, by spojrzeć w przyszłość. Nasz najlepszy skoczek ocenił swój dorobek w mininym roku i złożył życzenia noworoczne swoim kolegom ze skoczni i kibicom:

- Ten rok - przestępny, Małpy - nie był dla mnie za dobry. Co ja mówię, ciężki był. Miałem wzloty i upadki jeśli chodzi o formę, upadki dosłowne, kontuzje, skręcenia kostki. Przynajmniej w rodzinie działo się dobrze. Jesteśmy normalną, spokojną rodziną. Wiadomo, że i z żoną się pokłócimy, to zaraz pogodzimy. Przeżycia mieliśmy tylko takie, że Karolinka poszła do szkoły. Na szczęście mnie jeszcze ani razu nie wzywali. Córa dobrze się uczy i chce chodzić do szkoły, co nas cieszy.

Kto w tym mijającym roku był najlepszym sportowcem? Wymieniłbym czwórkę: Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski oraz Sycz i Kucharski (złoci medaliści igrzysk w Atenach - red.). To oni powinni wygrywać wszystkie plebiscyty. A Adam Małysz? Gdzieś tam, pośrodku stawki. Cieszyłbym się z miejsca w dziesiątce

- Sobie i pozostałym skoczkom życzę w Nowym Roku przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu. Kibicom dokładnie tego samego - bo zdrowie jest najważniejsze - a jeszcze tego, żeby byli z nami do końca.


Barbara Niewiadomska, źródło: GW
oglądalność: (5003) komentarze: (15)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Jesteś najlepszy

  Jasne że jesteś najlepszy Małysz daj z Siebie wszystko.Wszystkiego najlep

 • anonim
  Małysz

  Myślę że Małysz jest najlepszym sportowcę na świecie ale był by jeszcze lepszy gdy dał by z Siebie wszystko.

 • Boy profesor

  Małysz powinien być najlepszym sportowcem 2004 roku!!!

 • anonim

  Pewnie że będę z wami!!!!!!!!!!! ja też życze wszystkim kibicom naszych kochanych skoków tego co najlepsze w nowym roku! Oby był jeszcze lepszy od poprzednich i pełen radosci i szczescia!!!!

 • anonim
  życzenia

  A ja życzę wszystkim, aby w 2005 roku mogli SZCZERZE powiedzieć "Adaś The Best".Adam daj nam do tego powody!

 • anonim

  Dla nas ZAWSZE Ty będziesz najlepszy, bez względu na wszystko :)

 • anonim
  Zawsze z Tobą

  I zebyś zawsze skakał daleko (najlepiej najdalej) i lądował bezpiecznie

 • anonim

  Adam! Dla Ciebie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • anonim

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Adam! Prawdziwi kibice wierzą w ciebie zawsze! Do zobaczenia w Zakopanem! :)

 • anonim

  Jestesmy z nim na dobre i na zle

 • martaa początkujący

  Jasne, Adaś, że będziemy z Wami do końca! W końcu prawdziwy kibic jest ze sportowcem nie tylko wtedy, kiedy mu dobrze idzie.
  Tobie tez wszystkiego najlepszego i duuużo zdrówka :)

 • anonim

  Wszystkiego najlepszego, w nowym roku i aby w tym roku byliśmy szczęśliwi z twoich sukcesów.
  Do zobaczenia w Zakopanem

 • anonim

  Adaś dobrze jest.Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i całej rodziny w Nowym Roku. Aby 2005r
  był jeszcze lepszy niż 2004r.

 • anonim

  Co za skromność, miejsce w dziesiątce;) W sumie to obiektywnie patrząc wymienieni przez niego zawodnicy powinni być wyżej, ale coś czuję, że i tak w plebiscytach to on będzie królować..., i nie mam nic przeciwko:)

 • anonim
  Dłiżej!!!!!!!!

  Będziemy do końca!!!!!!!!!! Do końca i......... ..................... O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepszego w 2005!.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).