Pomoc skoczków dla ofiar tsunami

 • 2005-01-06 15:17

Adam Małysz, wraz ze swoimi kolegami z teamu Redbulla, Andreasem Goldbergerem i Thomasem Morgensternem wspólnie zdecydowali, że przekażą pięć tysięcy euro dla ofiar tsunami w Azji.

- Chcielibyśmy, żeby ta drobna suma wspomogła przede wszystkim dzieci. Nieraz człowiekowi łza się w oku zakręci, jak ogląda w telewizji obrazy katastrofy - powiedział "Gazecie Wyborczej" Adam Małysz.

Tak jak trzy poprzednie zawody tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni, dzisiejsze także rozpoczną się minutą ciszy dla uczczenia pamięci ofiar tsunami. Organizatorzy Turnieju także postanowili pomóc ofiarom: oglosili, że część dochodów z podniesionych cen biletów z 12 do 18 euro- około 100 tysięcy euro - przekażą na rzecz dzieci, które w wyniku katastrofy straciły rodziców.


Marta Wąsowska, źródło: GW
oglądalność: (4265) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boy profesor

  No ale wyścigi Formuły1 dają zdecydowanie większe zyski niż uprawianie skoków narciarskich. Po za tym Schumacher ma tyle kasy, że te 10 mln dolarów to nie jest dla niego duża suma ale dla nas zwykłych kibiców to jest wydaje mi się niewyobrażalnie wielkia suma pieniędzy. Chwała wszystkim sportowcom za wsparcie ofiar w Azji.

 • anonim
  ooooooooo jeszcze tym darmozjadom z Azji pomagać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ooooooooo jeszcze tym darmozjadom z Azji pomogać !! . Niech bóg im pomoże a nie nasz Adam Małysz !!

 • anonim
  :)

  i poraz kolejny skoczkowie udowadniaja, że są LUDŹMI ... brawo ... podziwiam

 • anonim
  Brawo!!!

  W porownaniu co ofiarowal Schumacher (10mln dol) to nic ale liczy sie gest BRAWO!!!!!

 • anonim

  Ahonen ma tyle kasiory i co?NIC

 • anonim
  Każda cena dobra

  Przeciez mogli nic niedać.Ważne że żucili chcoiaz 5 tys. Brawo i dzięki Adam,Morgi,i Goldi:):)::):)

 • anonim

  Dołączam sie do tych podziekowań.

 • anonim
  Dziękuję

  Znowu można sie wiele od was uczyć
  Potraficie ukazać to co jest bardzo ważne
  w życiu człowieka "Dobroć'
  Dziękuję wam za wspaniałe świadectwo
  wierny kibic
  Achim

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).