Trening w Willingen z powodu silnego wiatru przeniesiony na sobotę, godz. 15:00!

 • 2005-01-07 18:37

Niestety nie udało się przeprowadzić dzisiejszych serii treningowych w Willingen. Po skokach 12 zawodników jury zadecydowało o odwołaniu piątkowego treningu.

O problemach zwiastowało już kilku minutowe opóźnienie z jakim rozpoczął się dzisiejszy trening. Następnie po kilkukrotnych przerwach trenerzy i sędziowe uznali iż przy takich warunkach dalsze skakanie jest zdecydowanie zbyt niebezpieczne i trening ostatecznie przerwano.

Zawodnicy którzy zdołali oddać swe skoki, startowali z bramki nr 15. Wśród nich było dwóch reprezentantów Polski - Stefan Hula, który niestety uzyskał zaledwie 95,5m i zajął przedostatnią lokatę oraz Mateusz Rutkowski (123,5m i 3. miejsce).

Najdalszy skok odwołanej serii należał do Szweda - Johana Eriksona - 129m.

Dzisiejszy trening, o ile pogoda na to pozwoli, zostanie przeprowadzony jutro, zamiast serii próbnej przed konkursem drużynowym. Początek - godzina 15:00.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6450) komentarze: (64)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  co myślicie o mysza wystempie popierwszej seri skok€w Adam był 13o tej nie ma co rozmawiać druga seria skok€w była zdecydowanie ciekawsza adam się podnies z13 miejsca na 9 miejsce
  tylko powiedcie mi cz Achonen skoczył rekord cznie ale musze pzryznać choćgo nie lubie rze dobrze skoczył Ahonennie
  a wy co myślicie o tum drugim jego skoku

 • anonim
  SKOKI

  kiedy skacze Adam powiecie mi szybko

 • anonim
  skoki

  cz wy myslicie rze Adam sie wypali a morze on jurz sie wypaliprzeciesz ma slabu miejsca

 • anonim
  skoki

  kiedy skacze Adam jutro chyba nie mi sie tak zdaje a wam a jzk nie to kiedy

 • anonim
  Bez sensu

  40 tyś ludzi i choćby miały być trupy konkurs musi sie odbyć. Kuettel skoczył 73m. Ale co tam Show must go on.Zawodnicy powinni zastrajkować i odmówić skakania!!!

 • Karol początkujący
  Skoki

  W Konkursie Wilingen wygra lepszy, czyli ten co pokaże klasę i odda dwa dobre skoki.

 • Luk profesor
  -

  W Willingen ma wiać do 24kmh, czyli 16 m/s

 • anonim
  COC

  Proba - wygrał URBANC SLO - 100 m
  2.STOCH -99 m
  15 URBAŃSKI -95,5 m
  35 SLIZ - 89,5 m
  67 TOPÓR -82,5 m

 • anonim
  Czesiu z Bochum

  Czesiu z Bochum przestań gadać takie g łupoty bo to ani nie smieszne ani mądre.A po za tym tylko zaśmiecasz forum swymi niezwykle inteligentymi wypowiedziami.A twoje głupkowate żarciki wyjątkowo ci nie wychodzą.

 • anonim

  Właśnie trwa seria próbna do 1 konkursu PK w Planicy. Link do wyników na żywo: http://www.sportresult.com/sports/sjcoc/sj.asp

 • anonim

  dobrze weszedl .... i cup na druga noge..... jak trening to trening......

 • anonim

  a bo zapomnialem ... no to cyk po jednym

 • anonim

  no ide z sedziami chlac bo dzis skokow nie bedzie a ja se tam jade pochlac....

 • anonim

  Ja to bym byl chyba najlepszym sedzia .... tak jak ja chleje to by ze mna szans nie mieli .... bym im pokazal jak sie pale zalewa........ a pamietacie ten artykul " Wodka pomaga Malyszowi " no widocznie nie tylko sedziom....... z przymruzeniem oka wasz Bogdan

 • tad redaktor
  4 skoczków w Willingen

  Zgodnie z przepisami FIS - jeśli w tej sam weekend odbywa sie Puchar Świata indywidualny i drużynowy (gdzie wymaganych jest 4 skoczkow) w danej miejscowości to wówczas mozna zglosic 4 zawodników także do konkursu indywidualnego.

 • anonim
  Zawody

  PŚ w Willingen stoi po wielkim znakiem zapytania. W sobotę ma wiać z prędkością 13m/s a w niedzielę 11m/s. Przerąbane. Mogli chłopcy odrazu z TCS-u wracać do domów. W takich warunkach chyba będą skakać tylko kamikadze.

 • anonim
  4 skoczków...

  Dlaczego w Willingen mozemy wystawic 4 skoczkow a w TCS moglismy tylko po 3?!

 • anonim
  Rutek

  Brawo Mateusz trzecie miejsce to sukces i 60 pkt w Pucharze Świata. Wnet dogonisz Małysza.

 • anonim
  Znow loteria?

  Obawiam sie ze znow bedzie loteria.. albo konkurs sie bedzie wlekl nieslychanie dlugo.Mam tylko nadzieje ze nie bedzie drukarstwa tak jak to bylo w Innsbruku czy Bi-Fen.

 • anonim

  Jak odwołają jutro konkurs to przynajmniej nie będziemy musieli oglądac kompromitacji Huli. Ten chlopak chyba za wczesnie dostal szanse... powinien pierw osiągnąć coś w PK chyba taka jest kolej rzeczy...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).