Wojciech Skupień wygrywa Mistrzostwa TZN na Wielkiej Krokwi (pełne wyniki)

 • 2005-01-16 14:34
Wojciech Skupień wywalczył pierwsze miejsce w dzisiejszych Mistrzostwach Tatrzańskiego Związku Narciarskiego na Wielkiej Krokwi. Reprezentant WKS Zakopane po skokach na 116 i 124m wyprzedził lidera po pierwszej serii - Stefana Hulę (117 i 122,5m). Na najniższym stopniu podium uplasował się Wojciech Tajner (114,5 i 122,5m).


Na czwartym miejscu został sklasyfikowany Wojciech Pawlusiak (111,5 i 122m), a piąte miejsce przypadło Krzysztofowi Styrczule (109 i 115,5m).

Niezlą - 10-tą lokatę zajął jeden z naszych najbardziej utalentowanych juniorów - Jan Ciapała, który w pierwszym skoku uzyskał zaledwie 103,5m, jednak w serii finałowej poszybował na przyzwoite 113,5m. Inna z nadziei polskich skoków - Sebastian Toczek - był dziś dopiero 24-ty (93 i 98,5m). Tuż za nim uplasował się 17-letni brat Mateusza Rutkowskiego - Łukasz (91 i 99,5m).

Niedzielne zawody w Zakopanem stały na bardzo niskim poziomie. Zaledwie czterech skoczków zdołało przekroczyć punkt konstrukcyjny Wielkiej Krokwi (K-120), mimo iż skakano aż z 15 i 17 belki startowej.

Warto wspomnieć iż jako przedskoczek w konkursie skakał Klimek Murańka i uzyskał 99m, 90.5m oraz 99m co zważywszy na odległości jego znacznie starszych kolegów, jest naprawdę dobrym wynikiem.


Wyniki - Mistrzostwa TZN, Zakopane - K-120, 16.01.2005:

1. Wojciech Skupień (116 i 124m) - 228,5 pkt.
2. Stefan Hula (117 i 122,5m) - 228,1 pkt.
3. Wojciech Tajner (114,5 i 122,5m) - 221,1 pkt.
4. Wojciech Pawlusiak (111,5 i 122m) - 213,3 pkt.
5. Krzysztof Styrczula (109 i 115,5m) - 197,1 pkt.
6. Daniel Bachleda (109,5 i 112,5m) - 192,1 pkt.


Zobacz pełne wyniki konkursu...»

Tadeusz Mieczyński & Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6924) komentarze: (38)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  skoki

  nasi skoczkowie są za mało inteligentni dlatego uwagi dotyczące ich ubytków nie są w stanie zrozumieć. sądzić można tak ze sposobu ich wypowiedzi

 • anonim

  Czem wasza klasyfikacja rozni sie od tej ze strony FS-u?

 • anonim
  Juniorzy młodsi na start w PK

  z konkursu na średniej krokwi wymika ,że Wantulok(4) i J.Kot(10) zasłużyli na start w CoC w Bischofschofen

 • anonim
  skoki

  nie nadajcie na najmłodszych oni będą dobrzy

 • anonim
  Martwi btak Pochwały i Kowala

  @ Redakcji
  Nie startowali w konkursie .
  Czy ich kontuzje są w dalszym ciągu poważne i czy jeszcze w tym roku ich zobaczymy na skoczni

 • anonim
  do redakcji

  Czemu w wynikach jest zawodnik numer 42 a potem 44?

 • anonim
  Klimek niech wygra z juniorami,Wantulok i Hula do CoC.

  Tad
  Co Wy znowu z Tym Klimkiem,
  Na średbiej krokwi Słowiok 54-ty, starszy B.Murańka -podobnie
  W konkursie Klimek musi zaliczyć bulę i po co chłopak ma znowu płakać?
  Należy podkreślić może znowu niezły występ Wantuloka- dać szansę w CoC?
  Komentarze odnośnie S.Huli są bardzo niesprawiedliwe-chłopak skacze na krokwi dobrze a na obiektach zagranicznych sie gubi (ale to wina A.Tajnera że nie dał chłopakowi oskakać sie w PK bo musiał jeździć Tonio)

 • Boy profesor

  Klimek skacze coraz lepiej, w konkursie świątecznym skakał w okolicach 85m teraz prawie doskakuje do 100m, za rok może już bez problemu startować w konkursie.

 • anonim
  taa

  no Małysz przy tej belce to by się uszkodził

 • Boy profesor

  A Mateja przy tej belce osiągnął by 130 metrów.

 • Boy profesor

  Małysz przy tej belce skoczyłby 145 metrów.

 • anonim

  Ta cała afera z Klimkiem jest zupełnie niepotrzebna!To jest przecież dziecko i najlepiej by było gdyby nikt nie kazał mu skakać nawet jako przedskoczkowi!Pamietam te komentarze na onecie łzy klimka , bo go nie dopuścili do MP.Ludzie, on jest taki młody, a ktoś na siłę robi z niego nadzieję polskich skoków...

 • anonim

  pamietajcie,ze nie bylo wielu skoczkow z naszej polskiej czolowki ! nie bylo tych co sa na Uniwersjadzie,PK i PS a wiec nie ma co rozmyslac nad poziomem bo to naprawde skakali zawodnicy slabi lub w slabej formie i nie ma co za wiele od nich wymagac

 • anonim

  Szkoda,że nie skakał ojciec Rutkowskich,Rutkowski.Ten to by se skoczył-na piwko z Mateuszkiem.

 • anonim
  wyniki

  Chyba mi zacma na oczy padla ;-) Czyli Klimek przy dobrych notach moglby nawet wejsc do 30-stki! Porazajace sa wyniki naszych nastolatkow... :-/

 • anonim
  Klimek :-D

  Gratulacje, Klimek :-D Jest szansa na pelne wyniki? Ciekawa jestem, ktory bylby klimek w ogolnej klasyfikacji ;-)

 • anonim

  Myślę, że Daniela Irashko spokojnie by tu wygrała.

 • anonim

  Oj pamiętam jak Marcin Sitarz skakał na uniwesjadzie bodajżę w Karpaczu, kiedy to Łukasz Kruczek wygrywał, był naprawdę niezłym skoczkiem, wystąpił w drużynie wówczas. A dziś przy takiej miernej stawce zajął dopiero 28 miejsce, to świadczy co się dzieje z niektorymi polskimi skoczkami... Niestety!

 • anonim
  a sory jest co za ślepak ze mnie !!

  a sory jest co za ślepak ze mnie !!

 • fan początkujący
  a który był nasz najmodszy z zawodników Paweł Słowiok ??

  a który był nasz najmodszy z zawodników Paweł Słowiok ?? czemu nie ma pełłłnej klasyfikacji ??

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).