PŚ w Zakopanem: Poranny piątkowy trening zamknięty dla kibiców

 • 2005-01-21 14:55
Niestety potwierdziły się informacje, iż na piątkowy poranny trening przed tegorocznym Pucharem Świata w Zakopanem nie zostaną wpuszczeni kibicie. Jest to z pewnością bardzo przykra wiadomość dla wszystkich fanów skoków, którzy planowali swój przyjazd do stolicy Tatr, uwzględniając poranne serie treningowe.


Jak informuje Tatrzański Związek Narciarski - organizator imprezy - kibice na Wielką Krokiew będą wpuszczani dopiero od godziny 15-tej.

Przypomnijmy iż na 16:00 zaplanowana jest trzecia piątkowa seria treningowa, a tuż po niej (17:00) odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu. Cena wejściówki (do nabycia pod skocznią) na obie wspomniane serie wynosi 20 zł.

Organizatorzy potwierdzają również, iż w czasie sobotnich i niedzielnych zawodów kibice bez biletów nie będą wpuszczani nawet w okolice skoczni, a więc ci fani, dla których zabrakło wejściówek, skoki obejrzą najwyżej w telewizji.

W dniu zawodów zakaz wstępu bez biletów będzie obowiązywał już od Ronda Kuźnickiego - wejście od ul. Bronisława Czecha i ul. Piłsudskiego - wejście w rejonie skrzyżowania z ul. Makuszyńskiego.

Oficjalny regulamin Pucharu Świata w Zakopanem 2005:

 1. Na terenie mają wstęp tylko posiadacze ważnych biletów uprawniających do uczestnictwa
 2. Obiekt dla uczestników imprezy będzie udostępniony od godz. 09:00
 3. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu.
 4. Uczestnik przebywający na terenie imprezy nie może stwarzać zagrożenia życia lub zdrowia innych widzów pod groźbą usunięcia go z terenu.
 5. Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia: broni, materiałów pirotechnicznych, opakowań szklanych, przedmiotów mogących zagrozić życiu lub zdrowiu ludzkiemu np. kije basebolowe, rurki metalowe, noże oraz alkoholu.
 6. Uczestnik jest zobowiązany stosować się do zaleceń pracowników służby porządkowej i organizatora.
 7. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z instrukcją ewakuacji i w razie konieczności zastosować się do niej ( Plan ewakuacji umieszczony jest na tablicy informacyjnej).
 8. Uczestnik zobowiązany jest do wylegitymowania się na prośbę pracownika służby porządkowej.
 9. Uczestnik zobowiązany jest do informowania organizatora imprezy lub pracowników służby porządkowej o sytuacji zagrożenia życia, zdrowia ludzkiego i mienia.
 10. Uczestnik ma obowiązek informowania organizatora lub pracowników służby porządkowej o zauważonych pożarach.
 11. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione na terenie imprezy.
 12. Organizator ma prawo odmówić wstępu na teren imprezy osobom będącym w stanie nietrzeźwym, wskazującym spożycie alkoholu lub działania innego podobnie działającego środka.
 13. Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia zwierząt.
 14. Organizator nie jest zobowiązany do żadnej rekompensaty lub odszkodowania w przypadku odwołania imprezy poza zwrotem sumy na jaką opiewa bilet.

Bilet nie podlega zamianie, niemożliwy jest także zwrot w żadnym innym przypadku niż podany powyżej.


Tadeusz Mieczyński, źródło: TZN
oglądalność: (5095) komentarze: (45)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Jeśli ktoś ma do odsprzedania 4 bilety na sobotni konkurs to bardzo proszę o zgłoszenie na maila: pdobry@interia.pl Będę bardzo wdzięczny!

 • anonim

  siema wszystkim ! lekka przesada z tymi cenami na kwalifikacje a o trenigu nic nie mowie:(! zdzierstwo ;( ale mzsle ze pokazemy im w sobote i w niedziele ze te konkursy bez nas nie maja sensu :)

 • anonim
  Żenada

  Nie dość,że zosatała zmniejszona liczba kibiców na zawody to jeszcze Ci którzy nie zdążyli zakupić biletów nie mogą nawet obserwować zawody w okół Krokwi. TO ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO PRZECIEŻ MY KIBICE STWARZALIŚMY TĄ NIEPOWTARZALNĄ ATMOSFERĘ i IM NAS JEST WIĘCEJ TYM LEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • anonim

  DZIS MOJE URODZIY ADAM WYGRA IMPREZKA O 20.00

 • anonim

  ale jestem nak.u.rwiony

 • anonim

  i co ja mam k..urwa mac pic

 • anonim

  ale se w ch.uja graja

 • anonim
  dudki, dudki !

  góralska pazerność przekracza granice zdrowego umysłu

 • max początkujący

  Witam!
  Stare przysłowie mówi : "Chytry dwa razy traci" i to z całą pewnością potwierdzi się w przypadku PZN -u.
  Poczekajmy jeszcze rok, dwa, kiedy karierę zakończy Adam i wtedy działacze na kolanach będą prosili żeby ktokolwiek zechciał kupić bilet na konkurs.
  I nie chcę być złym prorokiem, ale jak na trybunach wtedy zjawi się w porywach 10 tysięcy to i tak będzie bardzo dużo.

 • anonim

  moim zdaniem trzeba spróbować załatwić to pokojowo, prośbami.Jeżeli będziemy ich nękać takimi wypowiedziami to może zmiękną.Ale proszę nie psujcie tej wspaniałej imprezy protestami na skoczni

 • anonim
  PZN złodzieje!!!

  wszyscy kibice, apel do Was!! Jedziemy do Zakopca i przy pierwszej okazji wygwizdujemy PZN !!! A pod skocznie się i tak dostaniemy, żaden zbitek pakerów nie powstrzyma tysięcy ludzi. Chcą tego, będą mieli!! Nie damy się!!

 • anonim
  Skandal !!!!!!

  Przecież to CHORE co oni wyprawiają!!! Teraz na stówe nie będą to najlepsze zawody bo będzie tylko 28tys. kibiców na skoczni a reszta przed tv. To bezsensu!!!

 • anonim
  bardzo dobrze

  uważam,że postąpiono bardzo dobrze zamekając treningi dla widzów

 • Justyna początkujący

  P**** i tyle!! bawią sie ludźmi jak zabawkami!!! rok temu jakoś obeszło się bez skandali kiedy ludzie bez biletów stali pod skocznią!! no ale jakie my pretensje mozemy mieć!! przeciez co my mamay do gadania!! ważne żeby vip-om sie podobało!!!! kpina!!!! najchętniej rozniosłabym tą impreze,szkoda,ze nie ma takiej możliwości,ale mam nadzieje,ze kubice zbuntują sie!! i pokażą tym wrednym gadon z PZN!!:]( wybaczcie za brzydkie słowa)!!

 • anonim
  absurd

  dla mnie ta decyzja jest absurdalna, niedorzeczna i bezsensowna!czy kibice to banda wariatów , która tylko czycha na to by zepsuć impreze?Ludzie gdyby nie kibice ta impreza byłaby tak smutna jak PŚ w Finlandii!to jest chore , owszem nie mam biletu ale z checia bym go kupila tylo PZN zadecydowal ze zmiejszy ich ilosc tak drastycznie!to jakies nie normalne , dlaczego nie moge stac chociaz pod skocznia ?komu tam przeszkadzam?Mam nadzieje ze Adam wygra a wtedy kibice zrobia taka imprezke na Kropówkach ze klękajcie narody!!!!!!!!!!!!

 • anonim

  JUTRO MOJE URODZINY

 • anonim

  to jest totalny bezsens !!!!! Nie dość że taka kasa za konkursy to jeszcze takie niedogodności ... nie może to do mnie dotrzeć aż się słuchajcie jechać odechciewa !!!! Na bank nie mam tak świetnego nastroju jak przed rokiem i wcześniej ... trzy lata temu bilet na dwa konkursy i kwalifikacje kosztował 20 zł. !!!!! a teraz 120 !!! szok !!!
  za rok wybieram harrachov !!!! doprowadzą sami do tego że każdy wybierze zagranicą skoki i z najładniejszych i najlepszych zakopane będzie najgorsze!!! bo nie będzie nas stać !!! :((((( jest coraz gorzej !! takie mamy podziekowanie za naszą spontaniczność !!

 • nieznany początkujący

  ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • anonim

  I znowu zaśpiewamy-we are the friends we are we are we are

 • Malyszomaniak bywalec
  do Malyszomaniaka

  Hej koleś może najpierw nie poszywaj sie pod innych i może bardziej kulturalnie co !!!!

  Ten Malyszomaniak to nie ja tylko jakiś inny

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).