Wielka Krokiew coraz bardziej gościnna dla skoczków

 • 2005-01-27 18:05

Na zawodników przyjeżdżających do Zakopanego na konkursy Pucharu Świata czeka niespodzianka. Otóż nie będą oni musieli już przygotowywać się do startu w nieestetycznych kontenerach, jak to miało miejsce do tej pory.

Na wysokości trybun umieszczono "wioskę" dla skoczków, składającą się z kilkunastu drewnianych domków. Utrzymane w góralskim stylu, rozmieszczone na różnych poziomach, idealnie współgrają z otoczeniem Wielkiej Krokwi.

Zawodnicy nie powinni mieć powodów do narzekań, gdyż obiekty te są przestronne. Większość ekip ma już przydzielone swoje domki. Bardziej liczne drużyny otrzymały po jednym obiekcie do dyspozycji, natomiast mniejsze, np. Czechy i Słowacja, Rosja i Białoruś, będą dzielić się miejscem między sobą. Nie powinno to stanowić problemu ze względu na podobne języki, którymi owe ekipy się posługują.

Poniżej przedstawiamy, w których domkach, jakie drużyny będą przebywać:

1. Finlandia
2. ?
3. ?
4. Polska
5. Austria
6. Niemcy
7. Rosja i Białoruś
8. Słowenia
9. Czechy i Słowacja
10. Norwegia
11. ?
12. ?
13. ?

? - domki jeszcze nie oznaczone

Zdjęcia wioski przedstawimy wieczorem


Barbara Niewiadomska i Joanna Będzieszak, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6583) komentarze: (44)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Ania początkujący
  Zdjęcia :D

  I GDZIE TE ZDJĘCIA ??????!!!!!!! Juz kolejny wieczór mija, a ich nie widać :(((

 • Olga początkujący

  Łaźnie? ja tam chce... ^^

 • anonim
  tam będą schadzki

  skoczkowie jak im się powiedzie zrobią sobię tam imprezkę! Może Schmitt jakąś poderwie i nie będzie taki smutny!

 • anonim

  A te zdjęcia to którego wieczora będą????

 • anonim

  Niemcy mają w domku przytulną łaźnię,ale podobno boją się do niej wchodzić.

 • Olga początkujący

  No tak w szóstce Niemcy a ja w domu.. :?/

 • anonim

  www.gornikwesola.pl ADAM WYGRA 2 RAZY I BASTA

 • anonim

  W domku rosyjsko-białoruskim będzie niezła libacja alkoholowa!

 • anonim
  @jarma

  Janda is the best?? Malysz is the second? Buehehe... :)))))
  It is not true :D
  Malysz is the best :D
  Sorry... ;)

 • pesymista początkujący
  Ilu skacze

  Podobno już na liście 59-ciu
  szanse naszych maleją

 • anonim
  Nic nie wiemy

  A może już jest lista startowa?
  A może już wiemy kto z naszych skacze w Lauscha?

 • maro początkujący

  Dlaczego wsadzili Białoruś i Rosję do jednego domku ? przecież oni się nie znoszą

 • anonim
  Adam, Adam, Adam....

  Dla Adama domek na najwyrzszym podium.
  Liczymy i zyczymy sukcesu.

 • anonim
  ADAS!!!

  MYSLE ZE ADAM POWINIEN MIEC OSOBNY DOMEK?

 • anonim

  a ja i tak wole szczyrk:))z szacunkiem dla zakopca

 • anonim

  ADAM MAŁYSZ JEST NAJLEPSZY

 • anonim
  Dlaczego Zakopane jest niepowtarzalne?

  -super atmosfera
  -super kibice
  -doping dla wszystkich zawodników
  -góralki z całej Polski
  -piwko z góralskiej karczmy
  -dalekie skoki Adama

 • jarma początkujący
  Janda

  Jakub Janda is the best of all ski jumpers in the world! It is true! Malysz is second. :-)

 • anonim

  Mimo to ahonenowi życzę szczęścia, bo tylko dzięki niemu w obecnej chwili może nawiązać równorzędną walkę z Adamem! Hej!

 • anonim

  Adaś, skocek pło zbóju

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).