Szczęście Roberta Matei

 • 2005-01-29 13:07

O ile po wczorajszej dyskwalifikacji Tomasz Pochwała może mówić o prawdziwym pechu, Robert Mateja z pewnością może mówić o wielkim szczęściu: wczoraj podczas ponownego pomiaru kombinezonów po kwalifikacjach okazało się bowiem, że kombinezon Matei był także w jednym miejscu za szeroki.

- Po kwalifikacjach sprawdziliśmy także inne kombinezony i okazało się, że ten, w którym skakał Robert Mateja, był w jednym miejscu za szeroki o jeden centymetr. Na szczęście sędziowie tego nie zauważyli - powiedział drugi trener polskiej reprezentacji, Łukasz Kruczek.

Łukasz Kruczek bardzo żałuje, że Tomasz Pochwała nie będzie mógł wystąpić podczas dzisiejszego konkursu na Wielkiej Krokwi: - Szkoda, ale tak się zdarza. My te kombinezony na bieżąco sprawdzamy. Ten był za szeroki w okolicy pasa o około cztery centymetry. Rozmawiałem z trenerem Zbigniewem Klimowskim, prowadzącym Tomka, i on zaręczał, że na początku zimy jego kombinezon pasował idealnie. Prawdopodobnie Tomek schudł, bo inaczej nie można tego wytłumaczyć.- stwierdził Kruczek.Marta Wąsowska, źródło: Onet.pl
oglądalność: (6175) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  PIC

  Mateja miał szczęśće że go nie zdyskfalifikowali!!(Dobrze mu idzie w tym sezonie)

 • anonim
  Gratulacje z Chicago

  Kibice w Chicago ,ciesza sie wspolnie z cala Polska ze sukcesow A. Malysza.Jestem pelen podziwu do Jego konsekwencji dazenia do celu.Jescze raz gratuluje, jacek

 • anonim
  skok

  Od czego mamy działaczy, trenerów żeby nie sprawdziki kombinezonów co oni tylko są od brania pieniędzy ?przecież chyba mają jakieć miarki aby sprawdzić wielkość kombinezonów po prostu można się załamać słysząc wyjaśnień trenera !

 • anonim

  oj daniel nie tylko unas jest amatorka - morgensterna i widheolzla w tym roku już też dyskwalifikowali za nieodpowiednie kombinezony

 • daniel początkujący

  Jak widać w polskiej ekipie panuje doskonała organizacja. Nie to co u Finów, Austraków czy Norwegów

 • anonim

  no wlasnie to co tomek schudł to niema odpowiedniego wskaznika BMI czy co?? i jak na biezaco sprawdzaja to jak to możliwe ze aż 4 cm za duży??

 • szeryf początkujący

  " My te kombinezony na bieżąco sprawdzamy ... . Rozmawiałem z trenerem Zbigniewem Klimowskim, prowadzącym Tomka, i on zaręczał, że na początku zimy jego kombinezon pasował idealnie. Prawdopodobnie Tomek schudł, bo inaczej nie można tego wytłumaczyć "

  Prawdopodobnie można to wytłumaczyć tym że tych kombinezonów nie sprawdzacie na bierząco, bo wydaje mi sie że od początku zimy to troche mineło.
  P.S
  Nie dość że tylko Małysz dobrze skacze nikt więcej, to jescze wszystko śmierdzi pełną amatorką !!

 • anonim
  dzczepiacze

  czemu doczepiaja sie naszych niech strawdzam innych aus,fin, jap

 • anonim

  dobrze że zauważyli

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).