SKI JUMPING LEAGUE - Kryształowa Kula może być również Twoja! [artykuł sponsorowany]

  • 2023-11-19 12:00

Na co czeka polski kibic, kiedy przychodzi chłodny jesienny czas? Oczywiście – czeka na nowy sezon skoków narciarskich a jednocześnie na dalekie skakanie i sukcesy naszych Orłów. Jeżeli kibicowanie przed telewizorem lub pod skocznią na żywo nie jest dla Ciebie wystarczające, zapraszamy Cię do prawdopodobnie najszybciej rozwijającej się darmowej Gry o skokach narciarskich www.skijumpingleague.pl, gdzie na zwycięzcę czeka Kryształowa Kula!


Gra jest oparta na bardzo prostych zasadach. Po rejestracji na naszej stronie Twoim zadaniem jest zbudowanie swojej drużyny, składającej się z siedmiu skoczków według zasady: maksymalnie dwóch skoczków z jednego kraju, pozostała „piątka” – każdy zawodnik z innego państwa. W drugim kroku w swojej drużynie musisz wybrać Kapitana. Kapitan będzie dla Ciebie zbierał podwójne punkty.

Właśnie… punkty. Twój Team podczas całego sezonu w każdym indywidualnym konkursie skoków będzie dla Ciebie zbierał punkty zgodnie z regulaminową punktacją FIS. To nie wszystko. Jeżeli zawiedzie Cię jakiś skoczek, nie martw się. Przed każdym konkursem w sezonie będziesz mógł wymienić maksymalnie dwóch reprezentantów swojej drużyny. Jednak cały czas musisz zachować podstawową zasadę: maksymalnie dwóch z jednego kraju, pozostali – każdy z innej nacji.


To nadal nie koniec atrakcji. Podobnie jak skoczkowie, oprócz głównego trofeum jaką jest Kryształowa Kula, będziesz mógł walczyć o zwycięstwo we wszystkich Turniejach sezonu, jak Turniej Czterech Skoczni, Turniej Polski, Raw Air czy Planica Seven. Ba, możesz również zostać Mistrzem Świata, Mistrzem Olimpijskim, Mistrzem Świata w Lotach czy zdobywcą Pucharu Świata w Lotach. To wszystko w Panelu Gracza będzie Twoją Karierą.
Przed nami 2 Edycja Gry prowadzonej na www.skijumpingleague.pl Pierwsza Kryształowa Kula znalazła swojego właściciela. Walka o to trofeum trwała do samego końca Edycji nr 1. Wiele pozytywnych emocji było również w pozostałych klasyfikacjach. 

Co gwarantujemy? Oprócz kibicowania najlepszym skoczkom świata dodatkowe niesamowite emocje przez cały sezon skoków narciarskich, wyśmienitą zabawę i wyjątkową rywalizację w naszej Grze. 

Więcej informacji, komentarze oraz bieżące wiadomości o skokach narciarskich i o naszej Grze znajdziesz również na naszych mediach społecznościowych pod nazwą Skijumpingleague.

Zagraj na www.skijumpingleague.pl Może właśnie w Twoje ręce trafi Kryształowa Kula Skijumpingleague!


/artykuł zawiera treści sponsorowane/


Redakcja, źródło: materiał sponsorowany
oglądalność: (6070) komentarze: (0)

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona przez Administratorów strony.

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl