Goldi przy mikrofonie

 • 2005-02-18 13:01

Andreas Goldberger, mimo, iż nie został wybrany do reprezentacji Austrii na Mistrzostwa Świata, będzie obecny podczas najważniejszych skokowych wydarzeń czempionatu. Wspólnie z nie mniej utytułowanym, byłym zawodnikiem, Arminem Koglerem, stawi się na skoczni, aby komentować najważniejesze wydarzenia sezonu dla telewizji ORF.

Aby popularny "Goldi" mógł zasiąść w komentatorskiej kabinie, porozumiały się trzy osobistości: Elmar Oberhauser, szef redakcji sportowej ORF, Peter Schröcksnadel - prezydent ÖSV i znany kibicom w Polsce, menedżer Edi Federer.

"Bardzo sie cieszę, że udało się nam ściągnąć Andreasa Goldbergera do ORF. On od lat jest ukształtowanym zawodnikiem, jego wiedza i doświadczenie jako skoczka będzie miało udział w podniesieniu jakości naszych transmisji." - powiedział Elmar Oberhauser.

"Jestem szalenie dumny z tego, że telewizja ORF zwróciła się do mnie, jako do eksperta. Będę rozmawiał ze skoczkami przed konkursami, ujmował nastrój i pytał trenerów o ich zdanie na temat wyczynów poszczególnych zawodników. Tych oczywiście wszystkich znam, więc myślę, że wydobędę coś interesującego dla widzów. Jeśli chodzi o relacje na żywo, to będę mógł przekazywać informacje i analizować poszczególne skoki. Spróbuję dać z siebie wszystko i mam nadzieję, że Mistrzostwa Świata będzie śledziło bardzo dużo widzów i, że będą zadowoleni." - skomentował swoje nowe zadanie Goldi.

Andreas Goldberger w ORF
DataGodzinyWydarzenie
18.0216:45 - 18:15Kwalifikacje, HS100
19.0215:30 - 18:00Konkurs, HS100
20.0215:05 - 17:30Konkurs drużynowy, HS100
24.0215:30 - 17:15Kwalifikacje, HS137
25.0216:30 - 19:00Konkurs, HS137
26.0215:25 - 18:00Konkurs drużynowy, HS137

Barbara Niewiadomska, źródło: ORF Sport

oglądalność: (5161) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  kto jedzie do Planicy?

  Kto sie wybiera w marcu na skoki do Planicy??Ja chcę jechać,pokombinowałam sobie i fajna oferta mi wyszła,cenowo dobra:)szukam jak najwięcej chętnych osób,w ekipie zawsze raźniej:)

 • anonim

  Wygrałem na stronie www.Malyszomania.com 5 konkurs wiedzy o Adamie Małyszu(skoki narciarski 2005)

 • Matylda początkujący
  hau... haum... hauma

  Bachleda i Rutkowski, owszem, jak skończą 50 lat to może i ich tvp zaprosi na swe opinotwórcze piętra przy ul. Woronicza. Do tego czasu osiągną z całą pewnością zasób słownictwa obecnego teamu studyjnego.

 • anonim

  Proponowałbym aby transmisje dla TVP komentował Mateusz Rutkowski wespół z Marcinem Bachledą.To byłby poziom.Oj,byłby.

 • justa początkujący
  :)

  Andi bardzo sie ciesze

 • Matylda początkujący
  TVP - może kiedyś, jak "niezdrowa" pępowina zostanie przecięta

  No proszę, w Austrii myśli się:
  o poziomie transmisji telewizyjnych,
  o kibicach i ich oczekiwaniach,
  o atrakcyjności nadawanych relacji...
  TVP to jednak nie ORF... a szkoda...

 • anonim
  :)

  Chmiel, moge się założyć, że o Schmicie też tak mówiłeś... I co ?? ZNOWY NAJLEPSZY !! :p

  Szkoda, że my nie możemy usłyszeć Goldiego... Na pewno wszyscy kibice tażaliny się po podłodze ze śmiechu :):):) Jak się patrzy na niego to nie sposób się nie uśmiechać, a co dopiero go słyszeć...:):):)

 • anonim
  ?

  Ma ktoś ORF??

 • anonim

  redakcjo to mialy byc te typu pierwszy itd usuwane a to tu czytam

 • Piotr początkujący

  Goldi co ty wyprawiasz wracaj na skocznie!!!

 • Chmiel początkujący
  Goldi

  Tylko mikrofon pozostał Goldiemu bo jako zawodnik ju ż nic nie osiągnie

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).