Małysz musi odpocząć

 • 2002-09-09 22:45
Adam Małysz
Kontuzja, która uniemożliwiła Adamowi Małyszowi start w Lahti, nadal dokucza naszemu mistrzowi. Dr Stanisław Ptak ujawnił, że u Małysza stwierdzono "objawy zespołu przeciążeniowego". Szanse na udział pana Adama w najbliższych zawodach są małe. "U Małysza wystąpiły objawy zespołu przeciążeniowego - powiedział dr Stanisław Ptak, lekarz kadry narodowej. - Stwierdziłem też zapalenia wewnątrz kolana w okolicach rzepki. Małysz będzie leczony farmakologicznie oraz zostanie poddany zabiegom fizykoterapeutycznym. Na razie musi przerwać treningi na tydzień. Poddamy go jeszcze specjalistycznym badaniom i zadecydujemy co dalej. Nie ma uszkodzeń wewnętrznych kolana. Kontuzja nie jest więc groźna i wkrótce Małysz powinien być w pełni zdrów".

Leczenie będzie polegało na tygodniowym odpoczynku, zabiegom farmakologicznym i fizykoterapii. Nie jest to pierwsza taka kontuzja naszego skoczka. Przed znakomitym sezonem 2000/2001 miał podobne dolegliwości.

(źródło: Onet)


/ogryznieta/, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4251) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Małysza kontuzja

  Widzę, że blanka jako jasnowidz kariery nie zrobiła. Małysz został czterokrotnym mistrzem świata, może zostanie mistrzem olimpijskim, raczej TCS już nie wygra, a już napewno nie wszystkie konkursy wygra, ale mogę się mylić. Tak czy inaczej zdobył czterokrotnie kryształową kulę.
  A co do jego kontuzji, to może i dobrze że się nie męczył na LGP zwłaszcza żę mu nie szło.

 • anonim
  adam

  zima będzie należała do norwegów! kojonkoski dokonał cudu! Możliwość zdobycia przez Adama trzeciego pucharu świata z rzędu należy włożyć między bajki! do histrii tej dyscypliny przejdą hannawald Schmitt ammann. Adam z szacunkiem dla niego jest po prostu pierwszym Polakiem który.... To nie adam jest mistrzem olimpijskim nie on jest trzykrotnym indywidualny mistrzem świata to nie adam wygrał wszystkie cztery konkursy turnieju! O Małyszu za 20 lat będą pamiętać tylko Polacy! O wyczynie Svena będzie się mówiło dłużej!Poza Polska Adaś jest uważany za postać kompletnie nudną i bezbarwną! Nie grzeszy urodą nie zna języków obcych nie umie się wysłowić itp.Rywale już się go nie boją jego dominacja minęła skacze jak inni! Skoki oglądam od 8 lat w przeciwieństwie do 90 % Polaków i o istnieniu adama svena simona i martina wiedziałam już dawno!!!!!!!!!!

 • anonim
  Biedaczyna

  Adam powinien zabrac ize i karoline wyjechac na wakcje a wróci c dzień przed zimowym konkursem czyli 28 11 i był by wypoczęty a co za tym idzie najlepszy on nie moz esie tak meczyc

 • anonim
  odp dla blanki

  No to spotkajmy się za 20 lat i wtedy pogadamy. Może dla Ciebie nudny a dla innych skromny spokojny i ustatkowany.

 • Glon początkujący

  To cos słabo oglądałaś te skoki blondyneczko...
  A poza tym znajdź ścianę i walnij w nią głową nim coś napiszesz.

 • anonim
  do blanki...

  Dobrze się czujesz

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).