Henning Stensrud: "Moim celem jest medal olimpijski"

 • 2005-10-25 20:55

Skoczek norweskiej kadry A, Henning Stensrud kilka miesięcy temu nabawił się poważnej kontuzji kolana. W maju przeszedł operację, a już trzy miesiące później rozpoczął treningi na skoczni.

Jak sam twierdzi, na razie nie ma żadnych problemów. "Znów czerpię satysfakcję ze skoków, myślę, że stanąłem na wysokości zadania" - mówi Hening Stensrdud.

Ponadto dodał, iż ostatnio jego treningi przebiegają bardzo dobrze, wraz z trenerem Miką Kojonkoskim pracuje nad pozycją dojazdową.

28-letni Norweg stawia sobie bardzo wysokie cele na nadchodzący sezon zimowy.
"Moim celem jest medal olimpijski. Ludzie mogą mówić, że jest to niemożliwe, ale zdecydowanie właśnie to jest moim celem. Chciałbym skorzystać z takiej szansy". - zapewnia Stensrud.

Obecnie Henning Stensrud koncentruje się nad wypracowaniem techniki, aby znów osiągać dalekie odległości. "Muszę przyzwyczaić się do myśli, że dalekie skoki są bezpieczne. Wciąż staram się być ostrożny". - dodaje Norweg.

W zeszłym sezonie Henning Stensrud generalną klasyfikację Pucharu Świata ukończył na 21. pozycji, a jego najlepszym występem był udział w konkursie w Planicy, gdzie zajął 10. lokatę.


Katarzyna Socha, źródło: ski-jumping.net
oglądalność: (5627) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  do _hubi_

  No jasne że w drużynie!!!

 • anonim
  cccccccccccc

  ccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

 • anonim

  "Moim celem jest medal olimpijski" - buahahahahaha chlopak buja w oblokach

 • natala fanka romoerena początkujący

  życze Ci wszystkiego dobrego Henning ale i tak mój typ to Bjoern Einar Romoeren!!!!!!!!!!

 • anonim
  Zapomnij stary:]

  chyba ze w drużynie

 • anonim

  Ambitny plan. Czyszby był w takiej dobrej formie? Ciekawe.

 • anonim
  brzydal

  Zrób sobie lepiej operacje twarzy !!!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).