Zawody CoC w Lahti odwołane

 • 2005-12-01 19:33

Po Trondheim przyszedł czas na Lahti. Z tej fińskiej miejscowości nadeszły złe wieści: zawody Pucharu Kontynentalnego, które miały się tam odbyć w dniach 7-8 grudnia, zostały odwołane. Organizatorzy, ze względu na niesprzyjającą aurę i złe prognozy, nie zdążą z przygotowaniem skoczni.

Zła pogoda płata figle skoczkom. Po inauguracji w Rovaniemi nastąpi dwutygodniowa przerwa. Zawodnicy rywalizujący w ramach CoC spotkają się ponownie na skoczni w Harrachovie 17 i 18 grudnia.


Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4060) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Lahti.

  Przecież można było zmienić lokalizację zawodów jak np. w PŚ, zamiast Trondheim Lillehammer.

 • Boy profesor

  Już niedługo pierwsze konkursy CoC w Rovaniemi, a nie pojawił się jeszcze praktycznie ani jeden news dotyczący tych zawodów... To przynajmniej niech mi ktoś powie, kto z Polaków będzie startował w CoC w Rovaniemi :)

 • andbal profesor

  Szkoda, że nie zostało dopisane zdanie o zmianie składu. Poprzedni arykuł z 16.11.05 nie jest aktualny a sprostowania nie było. Nie pojechał Urbański a kto za niego to już nie napiszę.

 • Boy profesor

  Chociażby zawody mogłyby zostać przeniesione do St. Moritz lub możnaby było rozegrać cztery konkursy CoC w Rovaniemi. Chyba lepiej startować niż siedzieć i czekać w domu na kolejne konkursy?! A przecież jest już tyle czynnych śniegowych skoczni...

 • Boy profesor

  Nie rozumiem dlaczego odwołane konkursy CoC nie zostały przeniesione to byle jakiej miejscowości np. tak jak wspomniał Adi.P. do Kuusamo... Przecież spokojnie zawody mogłyby zostać przeniesione i rozegrane na innej skoczni. A tak to skoczkowie będą musieli dwa tygodnie czekać na kolejne konkursy CoC. Nie rozumiem poczynań FIS-u.

 • anonim

  Moze dlatego ze Kuusamo wieje:P Miejmy nadzieje, ze do marca snieg spadnie...

 • Adi.P. początkujący
  Dalczego nie przeniosą np. do

  Kuusamo ? Nie rozumie tego.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).